Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezzem vissza az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza az önbizalmamat?

Figyelt kérdés

Egy évig voltam együtt exemmel majd szakítottam azzal az indokkal, hogy állandóan nőkkel flörtölt, likolgatott, jelolgetett(face, insta, volt h eloben sem tudott ellenállni) a flörtölos mellett fuvezett is ami nekem sok volt már..

Annyira elvette az önbizalmamat hogy úgy érzem senkinek nem kellek eléggé..

Ő szakítás után vígan el van.

Hogyan szerezzem vissza ezt az önbizalmat?



2019. dec. 26. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Ő ezt mással is megtette volna, ne ebből indulj ki. Azt nem értem, hogy miért az ő értékrendjéhez méred magad...
2019. dec. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem veled van a baj, ha a te értékrendedbe ezek a dolgok nem fértek bele. Egy nőnek nehéz feldolgozni azt, hogy nem volt elég jó egy pasinak. Biztos azért flörtölgetett, mert én nem adtam bele mindent, én nem tettem meg érte mindent, az én hajam nem áll olyan jól, az arcom nem olyan szép, felszedtem pár kilót... Ez hülyeség. Ő egyszerűen ilyen és rajtad abszolút kívülálló dolog, hogy miért úgy éli az életét, ahogy. Tiltsd le mindenhonnan, zéró kontakt, facebookon is minimum a követését állítsd le, hogy ne villanjanak képei és eseményei az arcodba. Aztán gyászold el, sírd ki, hagyd, hogy fájjon. Majd amikor úgy érzed már egy picit talán megkönnyebbültél, akkor kezd újraépíteni az életed. Járj el a barátaiddal ide-oda, kezdj el valamilyen sportot, találj más hobbit is, foglald el magad és szépen lassan észre fogod venni, hogy már alig gondolsz rá!
2019. dec. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!