Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem lenne a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)

Lassan 8 hónapja van egy párom. Hétköznap heti 1-2 találka van hétvégente. Nem rossz, de lehetne több is néha-néha. Amúgy jól meg vagyunk, szeretjük egymást. A szex is nagyon jó, csak előfordult már, hogy én akartam ő pedig nem kivánta éppen. És én ezt valahogy nem tudom megérteni, mert nekem bármikor lenne rá igényem, de ilyenkor, mikor esetleg nem akarja vagy valami, akkor nagyon rossz érzéseket kelt bennem. És folyamatosan kívánom mert szeretem és tetszik nekem. Vagy nekem túl sok az igényem és tényleg az a normális, hogy nem kell minden együttlétnél szexelni? Nem tudom kivel van a baj, de nekem nagyon leviszi az önbizalmam ilyenkor. Nem mondom, hogy nimfó vagyok, de szeretek szexelni, vele meg főleg, mert iszonyat jó. Totál defektesnek meg hülye pi...nak érzem magam, hogy én mindig kivánnám, ő meg érzelmesebb, mert neki többet jelentenek az érzések, mint egy menet. De nekem meg hozzá tartozik a jó kapcsolathoz a sok szex. Fiatalok vagyunk egyébként mindketten. Más kapcsolataimban is volt ebből gond, hogy én mindig akartam és az elején a másik is, viszont később a másiknak csillapodott a vágy mintha már nem látna elég szexinek és nem kivánna meg mindig én meg ugyan úgy kivántam még hosszú idő után is. Ennyire unalmassá válnék? Vagy mit csinálok rosszul?



2019. dec. 27. 13:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Van mas no is!
2019. dec. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!