Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az h "nemtudom h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h "nemtudom h mondjam el a páromnak", majd leirja amit "nemtud elmondani"?

Figyelt kérdés
Miért ide? Miért nem neki mondja?
2019. dec. 27. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
36%

Milyen viszonyban vagytok?

Lehet úgy gondolja, hogy te majd segítesz megoldani a problémáját, vagy csak szimplán jólesik neki, hogy meghallgatod és tanácsokkal látod el.

2019. dec. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Itteni kérdéseken alapul a kérdésem, nem az én kapcsolatomról van szó.
2019. dec. 27. 19:52
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert itt nincs tétje.

Sokszor összehordott mondatok, máskor nagyon racionális érvek, érzések; de itt akarja tesztelni, pedig akinek szólnak azt csak ő ismerheti.

2019. dec. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek nagy része nem alkalmas kapcsolatra, pontosan azért mert ennyire nulla érzelmi intelligenciával és nagyon rossz kommunikációs képességekkel rendelkezik.

Nehéz ezt megérteni úgy, hogy te tudsz kommunikálni. Felfoghatatlan kicsit, hogy van olyan ember akinek tényleg nem egyértelmű az összefüggés és abszolút nem érti, hogy hogy kell valamit elmondani másnak.

2019. dec. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én általában akkor szoktam ilyet írni - nem gyakorira, hanem barátoknak - ha érzelmi megerősítésre van szükségem.


Általában tudom, ha valamiről beszélni kell, azt is tudom, hogy mit akarok mondani, de komoly témákról beszélni nehéz, és jól esik, ha valaki akár egyetért a mondandómmal, akár támogat lelkileg.

2019. dec. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!