Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kapcsolatban mikor szokták...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban mikor szokták kimondani hogy szeretlek meg melyik fél mondja ki elöbb és milyen körülmények között?

Figyelt kérdés

Nos hát az van hogy tegnap összejöttem egy lánnyal és hát nincs túl sok tapasztalatom ilyen téren. Azt hiszem szeretem őt a harmadik randi volt és hát még azért eléggé idegenek vagyunk egymásnak úgy mond pontosítva nem annyira vagyunk idegenek mert sokat beszélgettünk meg minden. Siófokon lakok és hát a lány kérésére a balatonra mentünk strandolni és hát ott történt egyszer csak szépen megfogta kezemet víz alatt én meg rámosolyogtam majd adtam egy puszit arcára utána átkaroltam ő is engem és megcsókoltam őt. Nos a lány a szomszéd faluban lakik és nekem nagyon hiányzik sokat gondolok rá meg mondta ő is hogy hiányzok neki. És hát csak ebből következtetek hogy ez lehet a szerelem mert még sose voltam szerelmes. Már mondtam volna neki hogy szeretem csak hát még csak tegnap jöttünk össez és hát az olyan elhamakodott lett volna és hát nem tudom mikor kell mondani.Mert ha hamar kimondom akk lehet hogy azt hiszi hogy csak úgy dobálózok ezzel a szóval és nem jelent nekem semmit plussz úgy tom ha túl hamar kimondjuk akkor lehet hogy nem is igaz.

Bocs a túl sok szövegért:D tehát értelmes válaszokat kérek.

Előre is köszönöm.

19/F


2010. júl. 20. 19:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van benne valami, hogyha hamar akkor nem igaz, én 1 hét után mondtam a lánynak először, mikor csak 2-en voltunk ( nemvolt senki a közelben ) este, a csillagok alatt, egy csók után, tök romantikus volt...Mint egy filmben.
2010. júl. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mondd meg neki. hülyeség az ilyen taktikázás, ne rontsd el.
2010. júl. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én kb 2 hét után mondtam amikor már biztos voltam :)
2010. júl. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egy kicsit még jobban ismerd meg. Tényleg kell neki pár nap.
2010. júl. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Aranyosan leírtad. Szerintem is várj még kb egy hetet, és ha még mindig így érzel akkor valami romantikus helyzetben a balcsiparton sétálva mondd neki. Szép lesz. Legyetek boldogok!
2010. júl. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az eddigi válaszokat:)
2010. júl. 20. 19:39
 7/11 A kérdező kommentje:
egyébként gondolkoztam:D és hát mivel ilyen viccelődős vagyok alapból hát olyanra gondoltam hogy nagy komolyan mondom neki figyu mondanom kell valamit. Itt gondolom majd kérdez hogy mit én meg kicsit hallgatok lenézek a földre és utána mondom.Hát azt szeretném mondani hogy én most komolyan úgy érzem hogy itt megint ellhallgatok kicsit:D és folytatom hogy szeretlek téged.:D sztem tök jól hangzana. a végére elmosolyodva mondanám a szeretlek tégedet:D . habár lehet maradok annál amit 19:37-es mondott:D mit szóltok az én elképzelésemhez?
2010. júl. 20. 19:55
 8/11 anonim ***** válasza:

Fúúú bocsi de nekem ez nagyon nem jönne be :S

17L

2010. júl. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

20:11

értem hát nem tom ez csak egy ilyen kósza ötlet volt:P

azért köszi a választ...

2010. júl. 20. 20:15
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem bejönne.:) sztem aranyos.
2010. júl. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!