Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkohol miatti agresszió problémák? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Amikor a párom iszik, agresszív, ordibál, kötekszik, van hogy meg is üt. Próbáltam lebeszélni az ivásról, meg arról hogy így viselkedjen, de nem sok sikerrel. Azt mondja az én hibám ez az egész, mert én nem iszom vele, pedig ha innék én is, megérteném miért ilyen.

Mit mondhatnék, hogy ne igyon, és ha már részeg mit tegyek?



2019. dec. 28. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez mekkkora egy hüle phasz. 🤔 Úristen. Dobd ki!
2019. dec. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Neked csak egy dolgot kell mondanod. Hogy itt a vége. Nem érdemes időt pazarolni egy ilyen emberre, mert később is csak rosszabb lesz. Találsz tőle sokkal jobbat.


27/F

2019. dec. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
MENEKÜLJ!!!!!
2019. dec. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megértenéd részegen, hogy az 1+1 az hogy lesz 11, de az alap állapota az embernek a józanság, az 1+1-nek pedig a 2. Mondd meg neki, hogy itt nem neked kell felzárkóznod. Ha nem érti, hagyni kell egyedül, valakinek csak úgy megy.
2019. dec. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem fogja letenni, csak mert erre kéred. Ez így csak rosszabb lesz. Lépj ki ebből.
2019. dec. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Menekülj tőle.Az alkeszek agresszív bunkók.Nem változnak meg.
2019. dec. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én a házasságom elején gyakran ittam mert szorongásos depresszióm volt. Nem volt gondom amit meg kellett volna oldani de pszichiátriai kezelések után egy idő múlva visszaesetem és ilyenkor a következő kezelésig ittam. Egy idő után tünetmentes lettem és 10 évig csak ritkán ittam, akkor is nagyon kevésszer rúgtam be. Most is depresszióban vagyok de most már nincs kedvem inni. Ivás nélkül könnyebb.

Ha ő is megérti, hogy ivás nélkül könnyebb akkor lehet esély a kapcsolatra. Én soha nem bántottam a feleségemet. Veszekedés volt de soha nem bántottam.

Ha meg is üt téged és nem hajlandó belátni, hogy kezelésre van szüksége, pszichológus, pszichiáter, akkor ne folytasd vele a kapcsolatot mert nem éri meg és csak egyre rosszabb lesz. Én most ital nélkül, pszichológussal kezelem a depressziót. Nem veszekedek, néha viszont levert vagyok. A páromnak ez megfelel.

2019. dec. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hagyd a franba az ilyet, menthetetlen. Jobb neki a piatestvér, mint egy nő? Durva.

Inkább tanulj meg karatézni, és keress más barátot:).

2019. dec. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
50 éve láttam egy filmet: A szenvedély. Azóta tudom, h. betegség, amiből szinte lehetetlen kigyógyulni. Pokoli fizikai fájdalma, rémképei vannak, ha nem ihat. Szerintem is MENEKÜLNI kell. Ha önállóan meg tud gyógyulni, ő is élhet majd rendesen.
2019. dec. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Épp most kaptam ezt a videót. Személyes tapasztalat az alkoholizmusról való leszokáshoz:


(Minnesota Modell Magyarországon)


[link]

2019. dec. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!