Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálja ezt a barátnőm?

Figyelt kérdés

Egy kicsit hosszúra fog sikerülni ez a történet mire elmondom, de azért igyekszem rövid lenni.

25 éves srác vagyok, a barátnőm szintén 25. Közel hét éve járuk és nagyon szeretjük egymást viszont voltak és vannak is problémáink. Ezek többnyire az eltérő beállítottságunkból adódik és onnan amit otthonról hoztunk/tapasztaltunk.

Tudom hogy ez nem feltétlen ehhez a topikhoz tartozik, de azért csak elmondom, így bele vágok a közepébe! Pár hónappal ezelőtt a barátnőm egyik napról a másikra fokozatosan ellent mondott nekem egy bizonyos szex pózra...nem, nemfogok köríteni, ez a "kutyapóz" volt. Na most erről a dologról azt kell tudni hogy hat éven keresztül semmi gondja nem volt vele. Tettük amit kellett, csináltuk, élveztük. Ezzel, hogy most ezt visszautasította olyan feszült lettem mint pasi, és bárhogy kérdezek rá mi baja, csak sorolja hogy ő ezt nem szereti, megalázó, kényelmetlen stb.

Rólam azt kell tudni hogy logikus módon szeretem megközelíteni a dolgokat, és ezen valahogy nem tudom túltenni magam, egyszerűen nem vagyok hajlandó ezt válaszként elfogadni. Én azt vallom hogy egy kapcsolatban közös megállapodást kell kötni hogy megoldjunk egy adott problémát, de bármi amit kínálok neki sehogy sem jó!

Pl. csináljuk másképp, próbáljuk meg finomabban, újítsunk be egy új pózt stb. DE ne az legyen a megoldás hogy ezzel szankcionál a hálószobában mikor tudja hogy mennyire be vagyok rá gerjedve. És ez csak EGY probléma volt.

A másik probléma, a szex gyakorisága. Itt most konkrétan a szexről van szó, nem a pettingról! Volt olyan hogy 2 hónapig semmi szex nem volt, mert mindkettőnknek dolga volt, fáradtak voltunk estére, ő tanult én dolgoztam stb.-stb. Lényeg a lényeg hogy terelt mindig a témáról, mintha félne a szextől pedig ez nem az első alkalmom már. 7 év altt voltunk úgy együtt egy párszor. De tényleg ha láttatok már olyan nőt, aki annyira kis frigid és ígénytelen a nemi életre, akinek ha bármit mondasz a kilenc is párom szám marad....akkor ez az én barátnőm!

Neki fontos az egyetem, a karrier, a megfelelőségi kényszer a szülei és saját maga felé, a hobbija és minden-minden csak a nemi élet marad háttérben. A legnagyobb gondot az jelenti hogy nem is tudok vele beszélgetni róla mert nem egy kommunikatív valaki ha erről kell beszélni, talán van köze a szülői felvilágosítás hiányának, valamint a társalgásra méltó barátnők hiányára. Ez alatt azt értem hogy olyan barátnők akivel esetleg tudna beszélgetni erről, tapasztalna másnak a véleményéből is, nem csak az üres protokoll beszélgetés hangzana el az ő részükről.


Nagy vonalakban talán ennyi, de még ez sincs teljes egészében kifejtve, szóval biztos lesznek kérdések...már akit érdekel :)



2019. dec. 28. 23:55
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
9%
Nekem inkább úgy tűnik, hogy baromira ki van nyalva a segge a lánynak, és már nem tudja mit találjon ki jó dolgában. A csökkent szexuális vágy is ezt mutatja, nem tart már annyira férfiasnak. Kicsit vegyél vissza, legyél dominánsabb.
2019. dec. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
31%

Gyerekek! Ne már, hogy a kérdező legyen a hibás!

Ha a nőnek megalázó, kényelmetlen a kutyapóz miért csinálta 7 évig??? Most jutott eszébe? Ha nekem valami nem jó nem csinálom 7 évig!

Duma, hogy most már nem jó neki. Ez csak vetítés, itt egyértelműen az érzelmekkel van gond.

Le kell ültetni és beszélni vele. Nem a kutyapóz miatt, hanem, hogy valljon színt, mondja el mi a baja.

Amúgy meg aki a szexközpontúsággal jön... Ha 7 évig kinyal a párod és egyik napról a másikra azt mondja, hogy neki ez sz@r,nem csinálja többet akkor te belenyugszol és azt mondod jó???

Kérdező beszélj vele, mondja el mi baja, ha nem, akkor itt a vége. És mégegyszer mondom nem a kutyapóz miatt, hanem a hazugság miatt.

Ja és 42 éves nőként mondom ezt.

2019. dec. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 Andi80018 ***** válasza:
58%
Igen. Ezt mondom én is. A nők nem úgy működnek, mint a pasik. Az, hogy 2 hónapig nem volt senmi, nem a vizdgaidőszak miatt volt. Szerintem.
2019. dec. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 Andi80018 ***** válasza:
43%
Kevés az info. Kéne többet tudni a kettőtök személyiségéről. Így csak találgatni lehet.
2019. dec. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

"Ha 7 évig kinyal a párod és egyik napról a másikra azt mondja, hogy neki ez sz@r,nem csinálja többet akkor te belenyugszol és azt mondod jó???"


Nem, akkor azt mondom, "mi a szarért nem mondtad ezt előbb, azt hittem, ennél jobb a kapcsolatunk".


Az senkit nem zavar, hogy a csajnak majdnem 50-50, hogy van-e orgazmusa vagy nincs? Ki a tököm térdepelne azért, hogy talán neki is jó lesz?

A pasik sem akarnának ennyit szexelni, ha fele-fele lenne az esély, hogy vagy élvezni fogják, vagy bennük marad.

2019. dec. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

Szóval ilyen véleménnyel vagy róla:

"De tényleg ha láttatok már olyan nőt, aki annyira kis frigid és ígénytelen a nemi életre, akinek ha bármit mondasz a kilenc is párom szám marad....akkor ez az én barátnőm!"


Aztán azt állítod, hogy kb 10-ből hatszor van orgazmusa. Nos, ha így van, akkor nem frigid.

Hogy alacsony a libidója az tény, de hogy nem élvezi veled a szexet az hétszentség. Gondolom, nem figyelsz rá eléggé, hiszen hiába adott választ, te tovább erőlteted. Kutyapózban fájdalmas helyen is bökhet néha, hiába élvezed a nagy részét, de ha most visszagondolsz, kutyába neki sosem volt orgazmusa. Miért erőltesse? Most sokallt be. Eddig sem volt jó a szexuális életetek, neki sem és neked sem felelt ez meg így. Nem is szeretitek már egymást annyira, hiszen akkor nem ezt erőltetnéd te sem.


Ja, az meg, hogy gumival csináljátok abszolút jogos, én is csak azzal csinálom, és ez akkor is így lenne ha nem lenne trombózis hajlamom. Sokkal biztonságosabb és egészségesebb, mint a tabi.


Szerintem ennek szakítás lesz a vége, még lehet, hogy nem most, hanem később. Mindketten jobban járnátok olyan párral, akit valóban kívántok.

2019. dec. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Mindenki nagyon jókat írt! Köszönöm az eddigi válaszokat!
2019. dec. 29. 19:45
 28/34 anonim ***** válasza:
58%

#22, elég szomorú, hogy nőként írod ezt!!! Szégyelld inkább magad, hogy lemész kutyába egy férfinak egy nőtársaddal szemben!

Ha a lánynak nem tetszik már az a póz, akkor nem tetszik, még kedves is volt, hogy valamennyire megindokolta. Nem kötelező megindokolni, ha valami már nem tetszik. Kidobáltam a fél ruhatáram, mert már nem tetszettek, miért, mert csak, kész.

Én meg régen szerettem a hátsó bejáratos szexet, most már köszi nem. Megkérdezte a barátom miért, én meg azt mondtam, mert. Az én testem, az én döntésem. A kutyapóz legalább annyira megalázó és egy nőnek sem élvezetes, pláne annak, akinek méhszájsebe van, vagy a pasinak nagy farka, amivel nem tud bánni.


A gyógyszert meg nehogy már rákényszerítsd erre a szerencsétlen lányra... Szedjél te baz... Kár, hogy nincs pasiknak való, élvezetes lenne nézni, hogy szenvedtek tőle.

Amúgy is az a veleményem, hogy egy beteg ember vagy kérdező. Ez az egész leírásodból lejön. Végtelenül sajnálom ezt a lányt és remélem mihamarabb elhagy.

2019. dec. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
91%

28, nem gondolkodsz párkapcsolatban. Igenis illik megindokolni, hogy mit miért nem szeretnénk. Ő a párunk, másik felünk, nehogy már úgy kezeljük mintha közünk nem lenne hozzá. Ha pedig 7 év után hirtelen nem kívánja a szexet akkor igen, az érzelmekkel van a gond, mert mi nők így működünk, a biológia ellen nem lehet mit tenni. Ki kéne nyitnia a száját és elmondania mi a baja, nem a szexet megvonni, pláne ennyi időre..

Azt meg végképp nem bírom felfogni ésszel, hogy ha tényleg nem szereti ezt a pózt, miért nem mondta 7 év alatt.. Ez nagyon gáz..



Azt pedig cáfolom, hogy egy nő se élvezi a kutyapózt, én imádom.

2019. dec. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
nekem a legutóbbi 2 éves kapcsolatom második felében már csak kutyapóz volt a nő kérésére.. amúgy ez nem egy extrém póz, az ókorban is használták, legalapabb pár póz egyike, persze ettől még lehet nem szeretni..
2019. dec. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!