Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálja ezt a barátnőm?

Figyelt kérdés

Egy kicsit hosszúra fog sikerülni ez a történet mire elmondom, de azért igyekszem rövid lenni.

25 éves srác vagyok, a barátnőm szintén 25. Közel hét éve járuk és nagyon szeretjük egymást viszont voltak és vannak is problémáink. Ezek többnyire az eltérő beállítottságunkból adódik és onnan amit otthonról hoztunk/tapasztaltunk.

Tudom hogy ez nem feltétlen ehhez a topikhoz tartozik, de azért csak elmondom, így bele vágok a közepébe! Pár hónappal ezelőtt a barátnőm egyik napról a másikra fokozatosan ellent mondott nekem egy bizonyos szex pózra...nem, nemfogok köríteni, ez a "kutyapóz" volt. Na most erről a dologról azt kell tudni hogy hat éven keresztül semmi gondja nem volt vele. Tettük amit kellett, csináltuk, élveztük. Ezzel, hogy most ezt visszautasította olyan feszült lettem mint pasi, és bárhogy kérdezek rá mi baja, csak sorolja hogy ő ezt nem szereti, megalázó, kényelmetlen stb.

Rólam azt kell tudni hogy logikus módon szeretem megközelíteni a dolgokat, és ezen valahogy nem tudom túltenni magam, egyszerűen nem vagyok hajlandó ezt válaszként elfogadni. Én azt vallom hogy egy kapcsolatban közös megállapodást kell kötni hogy megoldjunk egy adott problémát, de bármi amit kínálok neki sehogy sem jó!

Pl. csináljuk másképp, próbáljuk meg finomabban, újítsunk be egy új pózt stb. DE ne az legyen a megoldás hogy ezzel szankcionál a hálószobában mikor tudja hogy mennyire be vagyok rá gerjedve. És ez csak EGY probléma volt.

A másik probléma, a szex gyakorisága. Itt most konkrétan a szexről van szó, nem a pettingról! Volt olyan hogy 2 hónapig semmi szex nem volt, mert mindkettőnknek dolga volt, fáradtak voltunk estére, ő tanult én dolgoztam stb.-stb. Lényeg a lényeg hogy terelt mindig a témáról, mintha félne a szextől pedig ez nem az első alkalmom már. 7 év altt voltunk úgy együtt egy párszor. De tényleg ha láttatok már olyan nőt, aki annyira kis frigid és ígénytelen a nemi életre, akinek ha bármit mondasz a kilenc is párom szám marad....akkor ez az én barátnőm!

Neki fontos az egyetem, a karrier, a megfelelőségi kényszer a szülei és saját maga felé, a hobbija és minden-minden csak a nemi élet marad háttérben. A legnagyobb gondot az jelenti hogy nem is tudok vele beszélgetni róla mert nem egy kommunikatív valaki ha erről kell beszélni, talán van köze a szülői felvilágosítás hiányának, valamint a társalgásra méltó barátnők hiányára. Ez alatt azt értem hogy olyan barátnők akivel esetleg tudna beszélgetni erről, tapasztalna másnak a véleményéből is, nem csak az üres protokoll beszélgetés hangzana el az ő részükről.


Nagy vonalakban talán ennyi, de még ez sincs teljes egészében kifejtve, szóval biztos lesznek kérdések...már akit érdekel :)



2019. dec. 28. 23:55
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

Hát amiről nem írsz az a szerelem. Kettőtök közt. Létezik még? Vagy csak megszokás maradt? A szexen kívül kimutatja, hogy szeret, kellesz neki, hiányzol stb? Nagyon rá rá fókuszálsz a szexre de szerintem ennek a kulcsa mélyebben fekvő dolog. Ez valamiből ered. Nem izgatod már mint férfi, nem szeret. Ilyesmik. 7eves kapcsolatból sokszor nem könnyű a kiszállás így benne maradnak az emberek. Egész addig míg nem jön egy lovag aki leveszi a lábáról és akkor búcsút int neked. Mert az igazság az, hogy szerelmes nő nagyin sok mindent megtesz az imádott férfinak még olyat is amit amúgy nem nagyon szeret csak azért, hogy örömet okozzon.

Esetleg már van más a képben, lehet a 7 év alatt többször is volt, csak nem jött végül össze. Mert az is igaz, hogy ha egy nő szíve már máshova húz akkor nem szeret lefekudni a régivel.

2019. dec. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
15%
Max fél évetek van. Szexelni nem fogsz.
2019. dec. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
91%

A szexuális életetek gondolom az elején is ilyen volt, eddig sem volt fantázia dús, gyakori, ha még 7 év után sem tudtok egymás vágyairól semmit.

Úgy tűnik, már nem is akar neked megfelelni, én is úgy látom, hogy elmúlt a szerelem, de ilyen kapcsolatban nem érdemes megrekedni, ehhez fiatalok vagytok.

2019. dec. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Leírnád őszintén, hogy régebben, amikor még többé-kevésbé rendben volt a szexuális életetek, 10 szeretkezésből hányszor volt orgazmusa?
2019. dec. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Létezik még a szerelem mindkét részről, csak amikor én megemlítem ezt a problémát akkor ő nem egy problémaként tekint erre amit meg kellene oldanunk, hanem úgy mintha megint szándékosan veszekedni akarok vele. Pedig nem tudom már jobban a tudtára adni hogy ez engem mennyi zavar amíg nem oldódik meg.

Nagyon bújós, szeret hozzámbújni, romantikázni, filmet nézni stb.

Én olyan pasinak tartom magamat mellette aki hazahozza esténként a munkahelyéről hogy ne kelljen rossz időben sétálnia, vacsorát viszek neki, megmaszaírozom, elkészítem a reggelijét, engedékeny való vele szemben mert nem akadok ki ha sokáig csak a tanulással foglalkozik vagy a hobbijával... mert úgy gondolom hogy egy valamire való pasi így viselkedik. Egy-két dolgot ő is megtesz ebből ez nyílvánvaló, viszont mikor adódik egy ilyen "helyzet" vagy probléma akkor nem képes rugalmasan viselkedni. Belátni hogy itt egy pasi aki annyi mindent megtesz értem, az a minimum hogy nem szabok neki szankciókat a hálószoboában csak mert diszkomfort érzésem van, és igenis hajlandó vagyok együttműködni a másikkal.

2019. dec. 29. 00:28
 6/34 anonim válasza:
100%

3. Ez nem igaz.

Lehet hogy csak eddig azért szerette a kutya pozt mert nem akart rosszat a párjának és tudta hogy a párja ezt szereti. Attól még most el lehet kezdeni valtoztatni

2019. dec. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim válasza:
6os vagyok 2.nak irtam
2019. dec. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
95%

Nos nagyjából egyetértek az előttem szólóval. Én akkor vesztettem végleg el az érdeklődésem a szex iránt mikor a párom iránt is. Nekem a szex melós. Macera ami végül vagy jól sül el vagy nem. Nagyon alacsony a libidóm így bár élvezem a szexet magamtól nem nagyon állok neki. Akkor van kedvem ebbe energiát fektetni ha a párom "megérdemeli" ha pozitív érzelmi hangulatban vagyok. Ez nem arról szól hogy ezzel büntetem egyszerűen mivel ritkán van kedvem szexelni magamtól ezért a párom kedvéért állok neki. Viszont ha épp marhára nincs kedvem a kedvére tenni akkor nincs és onnantól jön a darab fa effektus vagy a fáradt vagyok címszó. Hozzá teszem hogy tényleg fáradt ilyenkor az ember. Máskor is csak máskor túl lép rajta a párja kedvéért.

Valószínűleg a párod eddig se kedvelte ezt a pózt és most lett valamiért elege. A szexre se azonos az igényetek se mennyiségre se típusra se semmire az alapján hogy szerinted frigid. Ezt el kell fogadni. Nekem zavaró hogy számodra a szex ennyire kardinális kérdés. Nem lehet egy kapcsolatot a szex köré felhúzni.

Muszáj lenne leülnötök és megbeszélni mi a helyzet. Az sincs rendjén hogy a párod nem ad egyenes választ de az se ahogy te állsz a szexhez. Könnyen lehet hogy most jött el a vége. De ezt csak akkor tudjátok eldönteni ha tiszta lapokkal játszotok.

2019. dec. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

10-ből 6 alkamommal volt talán. nem akarok hülyeséget mondani. Más fajta intim kényesztetést ígényel, de valamiért tart a szextől. Nem akar gyógyszert sem szedni, jó neki az óveszer...hét év után.

Ilyen furcsa és ehhez hasonló megrögzött képzetei vannak hogy meghízik a gyógyszertől, nem úgy fog hatni stb. Én már a lelkemet kibeszéltem ennek a lánynak és még mindig ugyanott tartunk.

2019. dec. 29. 00:34
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Én kíváncsi lennék a #4 Válaszoló által feltett kérdésre mi a válaszod Kérdező.
2019. dec. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!