Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem merek bele menni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem merek bele menni a párkapcsolatba?

Figyelt kérdés

23 éves srác vagyok és még soha nem volt párkapcsokatom de még szexuális együttlétem se lánnyal de az más kérdés.

Szóval egyre jobban bennem van az érzés hogy nem merek söt majdnem hogy félek belemenni egy párkapcsolatba. Picit a szerelemtől is tartok ! Az érzéstől ! Nem akarok szerelmes lenni. Sajnos életem során kétszer voltam szerelmes de mindig csak az én részemről működött és ez miatt attól félek hogy újra kudarcként élem meg !


2019. dec. 29. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
mert nem vagy férfi
2019. dec. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát rohadtul az vagyok !! Csak a csalodás miatt érzem ezt ! Mintha én nem érdemeltem volna meg mindkét esetnél...
2019. dec. 29. 15:13
 3/4 anonim ***** válasza:
A szerelem nem érdem kérdése. Te valószínűleg nem is voltál szerelmes, csak rajongtál lányokért távolról. Ne legyen cél, hogy szerelmes legyél, ismerkedj, beszélgess, randizz, a többi majd alakul.
2019. dec. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szó se volt rajongásrol ! Igazi szerelem volt vagyis egyoldalu ! Kicsit közhely de mintha engem nem tudna szeretni vagy nem is fog egy lány se ! Na de nem siránkozok csak a vélemények miatt tettem fel ezt a kérdést meg hátha valaki tud tanácsokat adni ! de már 2es te megválaszoltad !
2019. dec. 29. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!