Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok (főként 24-30 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok (főként 24-30 év közöttiek), ti bele mernétek menni egy olyan párkapcsolatba, ahol kb. veletek egy korú vagy akár idősebb nőnek van már gyereke?

Figyelt kérdés

Pusztán kíváncsiságból kérdem, hogy mit gondolhatnak a kb velem egykorú szingli srácok, mert egyik egyedülálló kolleginámról megtudtam, hogy van 1 gyermeke. Szimpi a csaj (de csak külsőről ítélem egyenlőre, nem igazán ismerem). Idősebb nálam 6 évvel (31 éves). Nem tudom megérné-e "felszedni". Főként olyantól kérdezném aki kb korombeli és nincs tapasztalata abszolút a gyerekekhez (ami nem is a sajátja), be merne vállalni egy ilyen kapcsolatot?

25/F



2013. máj. 31. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Bele, miért ne?
2013. máj. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én biztos nem.
2013. máj. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Talán igen.
2013. máj. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Dreed ***** válasza:

Ez elég hülye kérdés. ha a nőt szereted akkor úgyis elfogadnád a gyereket is.

Max ha nem megy,akkor szétmentek,de 1 próbát szerintem megér.

másik dolog pedig,hogy a gyerek mennyi idős,meglátja még benned az apád vagy már nem.

ill. te készen állnál az apaságra?

Ez mind olyan tényező amit csak te tudsz mérlegelni szerintem.

2013. máj. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Csak a kíváncsiság hajtott kinek-mi a véleménye ezzel kapcs.

Ennyire előre azért korai belegondolni milyen lesz meg hogy...

Azt hiszem úgy 5 év körüli a kislánya.

Számomra ez teljesen új és furcsa. Azért tettem fel a kérdést.

Totál nem vagyok kész az apaságra a gyerekekhez meg nem értek abszolút. Sztem ennyi válasz elég is volt. Kár túlragozni. A döntés megvan.

2013. jún. 1. 00:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem,mert nem fogom más kölykét nevelni.
2013. jún. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert nem szeretném más gyerekét felnevelni, ennyi. Lehet megkövezni érte, de én akkor is ezt vallom és vállalom. Laza kapcsolatot talán - ha szexi az anyuka -, amelyben mindketten jól érezzük magunkat és szexelünk, de nem lennék senkinek a pótapukája!


31F

2013. jún. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem 26/F
2013. jún. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!