Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm nem engedi hogy rock...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nem engedi hogy rock zenét játszak, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Régebben játszottam kis együttesben mikor még nem ismertük egymást és most jobb anyagi háttérrel meg komolyabb gondolkodásal ujra belevágnék. Nem durva rock zenét akarok játszani, inkább olyan dallamosabb zenét Hooligans, Junkies stb.

Én 29 ő 25 éves és 5 éve vagyunk együtt



2019. dec. 29. 20:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
35%

Kicsit drasztikus az hogy nem engedi, de én egyáltalán nem vagyok biztos benne hogy van értelme időt feccölni abba hogy esetleg majd egy év múlva összehozod a 679. garázszenekart hogy eljátszhass valami 4 akkordos fost a nirvánától. (Nem a nirvanaval van bajom, nem is a 4 akkordal, csak 25 évnyi zenéléssel a hátam mögött nem tudom felfogni hogy miért képzeli magát zenésznek valaki ha ritmusra le tud fogni négy akkordot egymás után).


Szóval ha te vagy a visszavonult eric clapton, akkor ok, de ha az Alcohol egykori frontembere, akkor felejtős a dolog.

2019. dec. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
94%

#11 Aki meg nem tud életnagyságú zsiráfot kötni az kezébe ne vegye a kötőtűt...

Nem értem honnan jön ez az idióta mentalitás. Egy hobbinak, szenvedélynek nem azért van értelme mert jó vagy benne. Azért csinálod mert ebben tudsz kiteljesedni, szereted csinálni. Akkor is ha brutálisan szar vagy benne. Nehogy már valaki azért ne zenélhessen mert nem Jimi Hendrix.

2019. dec. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
64%
Én csak rockzenét hallgatok.Ha valaki tiltaná,ajtóval együtt repülne.Ne legyél bamba.Álj ki magadért.
2019. dec. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
36%
#12 ahhoz hogy értékelhető dolgokat köss, nem kell hosszú éveken át gyakorolnod. De legalább már értem, hogy miért nem érted.
2019. dec. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Mi az hogy nem engedi?! Te életed, játsszál nyugodtan.

31n

2019. dec. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
35%

"Aki meg nem tud életnagyságú zsiráfot kötni az kezébe ne vegye a kötőtűt..."


Ebből kiesett a logika. A kötés célja nem a zsiráf (wtf???), hanem sapka, sál, zokni, pulcsi. Aki nem tud énekelni, annak soha nem azt mondják az X faktorban, hogy csak így tovább. Ha otthon énekelget, az oké, de komolyabban... ha nem tud, ne.

2019. dec. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

A durvább rockkal sem lenne semmi baj, ha te azt szereted játszani. Ráadásul ha már korábban is játszottál, akkor gondolom nem kell minden felszerelést újra megvenni, csak 1-2 dolgot cserélnél le, szóval annyira az anyagiakkal sem lehet baja (feltéve, hogy nem egy dedikált Fenderrel vagy hajlandó játszani vagy ilyesmi).

Jó lenne tudni, hogy mi vele a konkrét baja, mert ha csak simán annyit mondott, hogy nem játszhatsz és kész, akkor egyértelműen lapát, nem is kérdés.

2019. dec. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
51%
Figyelj dude! Olyan zenét játsz amit a kicsi szíved diktál. Nekem próbált volna valaki vezényelni, hogy mit gitározzak. Ez amúgy is lehetetlen, mert olyan zene jön ki jól,ami bent van:) ha nincs bent, nem jön ki:) a rocker lányok jófejek. Keress egy jófej rockercsajt,aki értékel és támogat. Most amúgy visszahúznak, azt tudod remélem. Lehet, az égvilágon semmi nem lesz belőled, de akkor se hagyd magad. Főleg ilyesmi, gyakorlatilag ártalmatlan dologban.
2019. dec. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

#11-es, erre az Alkoholra gondolsz?

sütik a gitárost

sütik a gitárost

ez a zene oly remek

ha szól az alkohol

dübörög az alkohol

ellenállni nem lehet:)

mert ha igen, ezt mindenki ismeri aki punk volt a 90-es években:) haaj jó kis almabor diannával.

2019. dec. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
#19 nem hiszem. Amit én ismerek az inkább a 2000 években futott. Elég valószínű hogy volt több ilyen nevű zenekar is. Egyébként St. Martint meg Zámbó Jimmyt is sokan ismerik. De vajon amit sokan ismernwk az biztosan jó is?
2019. dec. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!