Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 9 hónapja boldog kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9 hónapja boldog kapcsolatban élek a párommal. Ő nekem az első szerelmem és első pasim is. Távkapcsolatban élek és nagyon-nagyon hiányzik(hétvégenként és szünetekben tudunk talizni).Mit tegyek, hogy "ne haljak bele" a távolság miatt?

Figyelt kérdés
!!!Nagyon fáj h nem lehetek vele! Mit tegyek, hogy legalább enyhítsem ezt a fájdalmat? (16)
2008. nov. 2. 20:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
55%
masztizz miközben rágondolsz, szextelefon? webcam? 21. század nem téglafonok vannak amivel heti 1x lehet telefonálni
2008. nov. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Az ilyen válaszokat inkább mellőzzed légyszíves!

Amúgy meg nem a szex hiányzik hanem a párom !!!

2008. nov. 2. 20:53
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha őszínte akarok lenni, a távolságra nincs gyógyszer :( Ami van, az a költözés. Persze 16 évesen nem egy egyszerű dolog! Sajnos vele kell élni :S:( Őszinte voltam! Tarts ki mellette, mindenképp. Amúgy mekkora a távolság?:)
2008. nov. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi múlt hétvégén házasodtunk össze a párommal,terhes vagyok és több mint 2000 km van köztünk,örülök ha havonta egyszer tudunk találkozni és sajnos nem költözhetek még ki hozzá.Vannak ilyen helyzetek de túl lehet élni.Nem azt akarom mondani h msn v telefon nagyon segít,de hidd el,a távolság nem tart sokáig.
2008. nov. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
39%
nem azért nem tudom mit hisztizel kb 4 alternatívát felsoroltam amiből csak 2 kapcsolódik a szexhez, már megbocsáss de retardált vagy, és kérlek te meg hanyagold a HÖHÖHÖJ TE VAGY A RETARDALT stb ovis beszólásokat, lepontozhattok nemérdekel, köszönöm
2008. nov. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Am: Kb.: 40-43 km van köztünk.
2008. nov. 2. 21:18
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
A távkapcsolatban ha nagyon szeretsz valakit-hatalmas öröm a találkozás de az az idő amíg nincs veled- ami egy ilyen helyzetben sokszor fennáll nagyon rossz tud lenni:(..gyógymód nem igazán van rá, csak enyhítő körülmény (msn, telefon stb.).Én is nagyon szeretem a barátomat és mi sem egy városban lakunk de szerencsére heti háromszor tudunk találkozni ami nagyon jó..de még ígyis rossz sokszor ha nincs velem.Szintén 16 éves fejjel azt tudom neked mondani, hogy van az akiért érdemes bármit megtenni-várni akár.A távolság pár év múlva már nem lesz probléma, addig pedig gondolj a jövőre vagy köszönd meg Istennek, hogy adott melléd egy társat akit szerethetsz és ő is szeret, mert nem mindenki van abban a szerencsés helyzetben, hogy megtalálja az igazit..szóval fel a fejjel és gondolj örömtelien a következő találkozásra..és próbálj minél több szakköre-barátnőkkel eljárni-talán így könnyebben telik az idő.Még talán annyi, hogy ne hallgass szerelmes számokat mert az a földig lehúzza majd a hangulatod.Kitartás és legyetek boldogok
2008. nov. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%
Szerinted 40 kilóméter távkapcsolat????????????????????????????????????? Kb 30 perc autóbusszal, van aki ilyen távolsággal megy minden nap dolgozni! Akármikor tudnátok találkozni, de nem akarásnak nyögés a vége.
2008. nov. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a jótanácsokat! :)
2008. nov. 2. 21:26
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
40 km az nem tavolsag, egy evig eltem tavkapcsolatban, uhogy a vilag 2 masik vegen laktunk, es hat en is csak azt tudom tanacsolni, hogy telefon, nalunk az tul draga lett volna minden nap, uhogy skype es webkamera..de mindig is ott lesz egy hiany benned, de ha hetvegen talakoztok, akkor csak foglald el magad hetkozben es annyi.
2008. nov. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!