Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az nagy probléma, ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagy probléma, ha a párom Instagramon like-olt és egy emojit küldött egy amerikai nőnek?

Figyelt kérdés
Mielőtt összejöttünk a párom regisztrált instagramra és követett amerikai nőket, akik lenge ruhákban tettek fel képeket magukrol.nagyon féltékeny vagyok, így atneztem a párom telefonját és láttam, h lajkolt májusban és júniusban egy egy képet és novemberben az egyik nőnek küldött privát üzenetben egy ünneplős emojit. Elmondtam h ez zavar és egyből letorolte magát instagramrol, de sajnos még mindig rosszul esik. Bevallott h megnezte ritkán a képeket de azt mondta h üzenetet nem írt. Szerintetek lehet véletlenül ilyen emojit küldeni Instagramon? 🎉

2020. jan. 3. 10:19
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

Ha nem egy eszközként tekintenél a párodra, akkor létre sem jött volna ez a "probléma".

A féltékenység egy egós birtoklási vágy. A szeretet ellentéte.

2020. jan. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
Ez nem a tini kategória. Ha elmúltál 16 és még mindig képes vagy ilyesmire féltékenykedni, akkor kezeltesd magad.
2020. jan. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem probléma, legalábbis én nem lennék féltékeny. Viszont röhejes 😂 mi a f* sz, miért csinál egyáltalán valaki ilyet? 😂😂😂😂
2020. jan. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%

Hű... mekkora probléma. A "párod" bekövetett és nyálat csorgatott egy amerikai insta qurvára.

Szerintem azonnal lőjük le... :DDD


Most komolyan... ha ez problémát okoz, akkor nem vele hanem VELED van nagy baj.

2020. jan. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
Igen, ez egy nagy probléma, hogy ennyi szabadságot sem hagysz a párodnak. Sajnálom őt.
2020. jan. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%

Nekem baj lenne. Tudom,hogy a többieknek ez nem baj és nekik simán belefér,hogy a párjuk más nőket likeolgat és írogat emijokat ezzel jelezve,hogy amúgy megrakná,ha tehetné . De nekem ez azt jelenti,hogy megcsalna ilyen nőkkel,ha tehetné,de nem teheti ezért velem éri be,ha nincs jobb.De ez azt jelnti ,hogy bármikor ha lesz lehetősége megcsalni jó nővel akkor meg fogja lépni.


Érdekes én nőként nem lájolgatok adonisz pasikat és küldözgetek nekik üziket...és az én párom se tesz ilyet,mert tisztel.

2020. jan. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
és még annyit,hogy nekem van egy rokonom aki csalja a barátnőjét rendszeresen. Ő is mikor sétálnak utcán más nőket bámul és instán más nőket lájkol egésznap. Az ő baártnője is féltékeny és foylton cseszteti a srác,hogy miylen féltékeny a nője :D ő is letöörlte már magát,mert a csajt zavarta.Ettől függetlenül ugyanúgy csalja őt.A haverjai sem különbek ugyanez a szitu. Szerintme ha neked ez belefér legyél azzal tisztában,hogy a hűtlenségre is elég nagy esély van!
2020. jan. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
32%

Erre most a pasik 90 %-a azt mondja,hűséget fogadott és nem vakságot... DE! Az előző kapcoslataimban velem is előfordult hasonló, ismeretlek szexi lányok lajkolasa stb... erdekes modon a mostani kapcsolatomban a baratomnak esze agaban sincs ismeretlen lanyokat bekovetni,lajkolni vagy irni nekik.. mondjuk az hozzatartozik,hogy mikor szingli volt akkor sem csinalt nagyon hasonloakat..

mindenesetre szerintem ez nem normalis dolog, olyan part kell talalni,aki ugyanolyan ertekrenddel bir es tudja mi fer bele es mi nem..

2020. jan. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%

Az történt, hogy a storyjára reagált azzal az emojival, ami a későbbiekben üzenetként marad meg.

Birom ezt a hozzáállást a válaszolóktól, mindig két verzió van,a : "ez nem a tini kategória, én nagyon laza csaj vagyok,nem féltékenykedek mert az gáz,csak fiúkkal barátkozom mert a lányokkal csak a dráma van..."

És a másik ostobább, az a " A férfi hűséget fogadott nem vakságot höhö".

Hát én örülök hogy ti ennyire lazák vagytok hogy lemondtatok minden tiszteletről és önbecsülésről, de azért ne húzzuk már rá a normális kategóriát erre.

A böfögős, tv előtt söröző paraszt pasiknak a szokása ez, akik egyébként az utcán is nyálcsorgatnak, a haverjaikkal csak a csöcsről és seggről tudnak beszélni miközben kopaszodnak és híznak.

Vannak tisztességes férfiak akiket nem érdekel ez a műcicázás, és olyan párt választanak aki számukra a legszebb, mert meg tudnak szerezni,és meg tudnak tartani egy ilyen nőt, és így nem kell életük végéig más után sóvárogni.

Nem mellesleg rohadtul tiszteletlen is a pároddal szemben, fordított esetben is az lenne.

Ha meg már tényleg annyira idióta vagy, hogy nem bírod visszatartani az állati ösztöneidet akkor legalább legyen már benned annyi erő hogy elrejted, hogy soha ne tudja meg,nem olyan irtó nehéz bizalmasan nézelődni az ég áldja meg már.

2020. jan. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
34%
Ez mióta probléma? 2 lájk miatt eszed magad? Brat Pitt nem néz ki jobban, mint a párod?
2020. jan. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!