Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Könnyebb a másikat hibáztatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könnyebb a másikat hibáztatni?

Figyelt kérdés

Egy régi barátom testvérét baleset ér. Írtam neki, hogy jobbulást a testvérének, ha bármiben tudok segíteni, szóljon.(iwiw üzifalon) Ezt meglátta az ismerősöm exbarátnője. (3 évig jártak, a lány kb. fél éve elhagyta egy másik pasi miatt, most hogy szakított a pasival, rájött hogy az ismerősömbe "szerelmes") Rám förmedt, hogy én ne másszak rá a pasijára, mert egyszer már szakítottak miattam, de most nem fogom tudni szétszedni őket.


10 perce csak nevetek a hülyeségein, amiket ír..:D


2010. júl. 21. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Elvileg könnyebb, de én általában magamat hibáztatom mindenért.
2010. júl. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na igen.
2010. júl. 21. 10:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Már hogy szednéd szét őket, ha az exbarátnője? - vagy újra össze jöttek? Inkább csak a csaj akarja gondolom visszacsinálni a dolgokat, és naggggyon de naggyon szánalmas! :) Tényleg csak mosolyogni érdemes rajt - és ha a srác látja, hát gondolom megerősödik benn az érzés, hogy nem akarja azt a csajt...
2010. júl. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sok ellentmondás van benne, amit ír.

Egyrészt ő hagyta el a pasit, egy másik miatt. (Mert a másiknak több pénze volt...) És most meg ki akar békülni, én meg mondtam az ismerősömnek, hogy már harmadszor játszotta el a csaj, hogy elhagyta vki miatt, majd visszakönyörgi magát.

2010. júl. 21. 11:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez a sok őrült p*csa... Múltkor én a volt szomszédomat hívtam fel egy ügyben, a csaj egyből rámtámadt, meg akart verni, hogy hogy merem a pasiját megkörnyékezni. Mikor eszem ágában sincs... :D Na mind1... az ilyeneken tényleg csak röhögni lehet. A srác úgyis tudja, hogy nem te vagy a hibás, a csaj meg gondoljon amit akar!
2010. júl. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sokaknak könnyebb a másikat hibáztatni, mert akkor nem kell magukba nézni. De ezt nem nagyon lehet elkerülni, mert addig ver az élet amíg meg nem tesszük.
2010. júl. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!