Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy férjnél lévő nőt mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férjnél lévő nőt mikor könnyebb ágyba vinni, ha érzelmileg kötődünk egymáshoz vagy ha nem?

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Ha kötődtök egymáshoz, akkor szerintem már a férjéhez annyira nem kötődhet, úgyhogy akkor talán könnyebb lehet. De miért nem választasz férjezetlen nőt? :)
2011. aug. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy te vagy-e a férje?


Ha nem akkor nehezebb!

2011. aug. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd,én férjnél vagyok,következésképpen soha az életben nem kötődnék hozzád,mert őhozzá kötődöm,Ebből következik,hogy ágyba se tudnál vinni,mert ezt is vele teszem.
2011. aug. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az érzelmek csak bekavarnak, ezt tudja egy férjnél lévő nő is, szóval érzelem nélkül könnyebb.
2011. aug. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én férjnél vagyok és nem tudnék máshoz kötődni, csak a férjemhez, de ágyba vinni is csak ő tud. :)
2011. aug. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én is férjnél vagyok, de egy pasi mégis ágyba tudna vinni, akihez megvan az érzelmi kötődés is, szóval nagy a gáz...
2011. aug. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Férjes nő vagyok és érzelem nélkül menne
2011. szept. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kotekedes de kivanycsi lennek azokanak ferjezett asszonyokank aki azt irtak hogy csak a ferjuk tudja oket agyba vinni hogy vajon megforditva is ugyan ez ahelyzet a ferjukt iscsaka felesguk tudja egyes egyedul az agyba viini..magyarul ki mennyire bizik vagy tenne tuzbe a kezet a masik felert..hangusulyozni szeretnem...hogy nem ktekedni vasgy vitaba bonyolodni szeretnek.....Ferfiu vagyok es nallunk is hasonlo a hleyzet az asszony cvsak ram van gerjedve (allitolag de ugye emberek vagyunk ) En viszont azert nem szep de ha valami potya alkalom van azert konnyen meginogok..mert ugye nem faj amirol nem tudunk....ha nem is szep ezt mondani de emberek vagyunk es senki nem tokeletes...ami a kivetel erositi a szablyt hogy uatnna meg jobb es meg izgibblegen otthon csak arra kell mindig figyelni hogy ne osztosnos legyen mert az erzelmi dolgokar kell figyelni hogy abban ne legyen baj illetve hogy ha egy veletlen alkalmi kapcsolatot ne meritsen a polgar tulzottan belso erzelmi sulyok ala.Mert ha egy asszony ugye otthon egy kicsit elbizonytalanodik vagy otthon gondok merulnek fel nem pont az agyban levo gondokar gondolok akkor ha mas egyeb gondokkal kuzd akkor kunnyu tampontaj lehet egy megfeleo pillatanban valakinek acelpontjara es akkor esetleg elofordul hogy egy ket talakozas es kavezgats utan egy trefas nemi jatekokkal vegzodhet a talakozas es akkor esetleg az illeto feleseg vagy asszony meginoghat es mar ki is alakulta flort vagy felredugo kapcsolat... Igen eztigazolja hogy sokszor voltak ilyen dolgok mar a tortenelemben...vagy ah tevedek akkor elnezest mert lehet hogy en tudom vagy vagyok rosszul informalva..
2011. dec. 11. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!