Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha már totál nem bírom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha már totál nem bírom?

Figyelt kérdés

Szeretem a párom de mivel baromi nehezen jön össze a szex, ezért már azt mondtam neki, hogy hagyjuk az egészet.

Nem beszéltük meg normálisan, mert már olyan fáradt volt, hogy nem bírt ébren maradni, meg amúgy sem első alkalommal beszéljük már.

Először bizakodó volt, hogy majd összejön, aztán rám hagyta hogy oké, legyünk akkor csak barátok, aztán már inkább csak elment aludni.


Már elsírtam magam az egész miatt.

A problémám leginkább az, hogy nagyon szeretnék már szexelni vele de nem lehet. Egyrészt, azt is nehéz mostanába megoldani, hogy kettesbe legyünk és ne zavarjunk senkit. Nincs egy hely, ahol bármikor kettesbe lehetünk, se nálam, se nála. Másrészt, mikor akartam volna, akkor nagyon maga alatt volt mert nem érezte mostanába jól magát, ez már hetek óta így megy, sőt, lehet már két hónapja. Amikor meg esetleg ő indult be, akkor meg addigra vagy nekem ment már el a kedvem vagy nem akartuk mert nem is készültünk úgy (például nem volt óvszer) meg akkor se tudtunk volna kettesbe lenni. Lakótársam a vizsgáira készül, az meg biztos szemétség lenne ha úgy szexelnénk a másik szobában.


Még egyszer se feküdtünk le egymással, csak petting volt, mert nekem ő az első. Már hónapok óta szeretném de egyszerűen borzasztó szerencsétlenek vagyunk, meg ő nem is akarja mostanába úgy, ahogy én. Vagy nem volt jól, mostanába ez a legnagyobb baja, minden nap fáj a lába (egy korábbi baleset óta neki nem teljesen oké), máskor meg szimplán fáradt volt mert kimerítette a nap munka után (akkor tudtunk egy időbe csak találkozni). Az meg a másik probléma, hogy nehezen lehetünk kettesben. Nála a szülei miatt nem egyszerű a helyzet, nálam meg a lakótársam miatt. A lakótársam kommunikálni se kommunikál velem semmit, nemhogy még megkérjem, hogy hagyjon magunkra. Meg nem is egyértelmű mindig, hogy mikor lesz az albérletben vagy nem. Mindegy, szóval már nem bírom, hogy nem szexelhetek a párommal, vagy azért mert nem lehetünk kettesbe vagy azért mert nincs jól. Mondjuk egy időbe meg én voltam folyton beteg és ő is megértő volt, amit értékelek is. Meg nekem sincs mindig jó kedvem.


Én nem akarnék minden nap szexelni, amúgy nem arról van szó, sőt, nekem nem is lenne muszáj minden héten, csak már legalább jönne össze az első alkalom. Próbálkoztunk már, akkor meg vagy neki nem működött a szerszám vagy volt hogy én nem voltam elég jó odalent.

De a legnagyobb probléma nem ez, hanem hogy mostanába már próbálkozni se próbálkozunk mert vagy fáj mindig valamije és ez totál elveszi a kedvét vagy nem lehetünk kettesbe. Kezdek besokallni ettől, hogy nincs elég privát szféránk.


2020. jan. 4. 23:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%

Az a baj, hogy mások a prioritások, neked a szex központi téma, neki meg nem. És mások a vágyak.

Ilyen esetben szerintem bölcsebb lenne külön.

2020. jan. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Egyébként nagyon szeret, ebben biztos vagyok, látszik rajta. Nagyon sok mindent megtett már értem amit másokért nem és amúgy is, már abból látni, ahogy rám néz. És én se éreztem még ilyen szeretetet senki iránt. Szerintetek szenvedjek továbbra is vagy oldjam meg valahogy a szex-problémát vagy viseljem el hogy nincs, vagy ne kínozzam magam és szakítsak vele?

Ma például vacsorázni mentünk, mondta, hogy találkozzunk, hiányzom neki meg örömet akart okozni. A mai este tök jól sült volna el de egy idő után eszembe jutottak ezek a dolgok, meg ő is tett megjegyzést mikor az albérletben voltunk és hirtelen felszínre jött bennem ez az egész, hogy utálom hogy nem lehetek vele kettesbe többet meg hogy nincs szex.


Szakítsak vele vagy ha tényleg annyira szeretem és különleges nekem, bármilyen szerencsétlenek vagyunk, ne adjam fel, hogy szexeljek vele? Oldjam meg valahogy?


Normális, hogy már konkrétan elsírtam magam?

Vagy nekem túl fontos a téma?


Amúgy a lába már akkor ilyen volt, mikor megismertem az elejétől, szóval ez nem kamu.

2020. jan. 4. 23:26
 3/15 A kérdező kommentje:

Annyira nekem se lenne a szex prioritás, elég lenne nekem havi 2 is vagy minden héten 1 és kész. Nekem ez lenne az első alkalom... először vártam is vele, mert nem akartam elsietni de már egy ideje meg mindegy hogy szeretném-e ha nem jön össze.

Meg néha fordítva vagyunk összerakva, nekem már nincs kedvem, mire neki megjön vagy ilyesmi. Meg ő jobban elviseli, ha mások miatt nem lehet, mert bár idegesíti hogy neki sincs elég privát szférája, megszokta már...sajnos több generációs házban lakik és nem mindig tud teljesen külön lenni. Mivel évek óta ez megy, ezért szerintem ha nem viselné el, már megkattant volna. Külön költözni lehet költözne de még az egy kis idő kérdése, hogy több pénze legyen.

2020. jan. 4. 23:31
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A szobádon van ajtó? Mert akkor rakjatok be zenét, és csinálhattok bármit. Vagy kívárjátok, hogy elmenjen valahová, gondolom nincs mindig otthon.
2020. jan. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát mostanában nincs mindig albérletben a lakótárs, mert vizsgaidőszak van és a vizsgáitól függ. De ahhoz képest meg elég sokat, a héten például már talán kedd óta. A napokban én nem voltam ott, szóval nem tudom de amúgy meg nem tudom kiszámítani mikor lesz ott. Lehet megkérdezgetem majd tőle, hogy tudjam mikor nem lesz. Bár nem mindig közlékeny. Az nem rossz ötlet, hogy indítsunk be valami zenét, az lehet megérne egy próbát.
2020. jan. 4. 23:39
 6/15 A kérdező kommentje:
Amúgy igen, van ajtó, lakótársam de a szoba az enyém. Neki van külön.
2020. jan. 4. 23:40
 7/15 anonim ***** válasza:

Bocsi, de hány évesek vagytok?

Tegyétek be zenét, ahogy előttem ajánlották. Csak azt nem értem, h miért zavar a lakótárs? Ha kulcs is van a zárban? Meg mi az, hogy elmegy a kedv. Szeretitek egyáltalán egymást? Mikor én csikó voltam és nagyon szerelmes, abszolúte nem zavart egy lakótárs......

2020. jan. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Még 3 hét a vizsgaidőszak, aztán jobban lesz rá alkalom.:)

Vegyetek ki egy hétvégére egy garzont!

2020. jan. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Kulcs nincs az ajtóhoz, csak bezárni lehet kulcs nélkül. Lehet, hogy én parázom túl de azért nem akartam eddig úgy, hogy ott van, mert egy ideig a páromat is zavarta, bár szerintem már úgy van vele, hogy ha máshogy nem lehet, akkor legyen úgy, mert már beszéltük ezt az opciót. Inkább az zavart engem, hogy nehogy konfliktus legyen belőle vagy az legyen, hogy a lakótársam meg miattunk nem tud vizsgákra készülni... Amúgy tanulhatna otthon is, ahol a szüleivel lakik de itt szokott mostanába napokon keresztül, gondolom otthon valamiért nem tud...

Néha nagyon felidegesít, hogy a páromnál a családjára kell tekintettel lenni, nálam a lakótársra... és igazságtalannak érzem, hogy mindig én legyek tekintettel másokra... csak féltem, hogy konfliktus lenne belőle.

2020. jan. 4. 23:55
 10/15 anonim ***** válasza:
Figyu,mi együtt élünk és így sincs szex mert fáradt(ak) vagyunk
2020. jan. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!