Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha már totál nem bírom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha már totál nem bírom?

Figyelt kérdés

Szeretem a párom de mivel baromi nehezen jön össze a szex, ezért már azt mondtam neki, hogy hagyjuk az egészet.

Nem beszéltük meg normálisan, mert már olyan fáradt volt, hogy nem bírt ébren maradni, meg amúgy sem első alkalommal beszéljük már.

Először bizakodó volt, hogy majd összejön, aztán rám hagyta hogy oké, legyünk akkor csak barátok, aztán már inkább csak elment aludni.


Már elsírtam magam az egész miatt.

A problémám leginkább az, hogy nagyon szeretnék már szexelni vele de nem lehet. Egyrészt, azt is nehéz mostanába megoldani, hogy kettesbe legyünk és ne zavarjunk senkit. Nincs egy hely, ahol bármikor kettesbe lehetünk, se nálam, se nála. Másrészt, mikor akartam volna, akkor nagyon maga alatt volt mert nem érezte mostanába jól magát, ez már hetek óta így megy, sőt, lehet már két hónapja. Amikor meg esetleg ő indult be, akkor meg addigra vagy nekem ment már el a kedvem vagy nem akartuk mert nem is készültünk úgy (például nem volt óvszer) meg akkor se tudtunk volna kettesbe lenni. Lakótársam a vizsgáira készül, az meg biztos szemétség lenne ha úgy szexelnénk a másik szobában.


Még egyszer se feküdtünk le egymással, csak petting volt, mert nekem ő az első. Már hónapok óta szeretném de egyszerűen borzasztó szerencsétlenek vagyunk, meg ő nem is akarja mostanába úgy, ahogy én. Vagy nem volt jól, mostanába ez a legnagyobb baja, minden nap fáj a lába (egy korábbi baleset óta neki nem teljesen oké), máskor meg szimplán fáradt volt mert kimerítette a nap munka után (akkor tudtunk egy időbe csak találkozni). Az meg a másik probléma, hogy nehezen lehetünk kettesben. Nála a szülei miatt nem egyszerű a helyzet, nálam meg a lakótársam miatt. A lakótársam kommunikálni se kommunikál velem semmit, nemhogy még megkérjem, hogy hagyjon magunkra. Meg nem is egyértelmű mindig, hogy mikor lesz az albérletben vagy nem. Mindegy, szóval már nem bírom, hogy nem szexelhetek a párommal, vagy azért mert nem lehetünk kettesbe vagy azért mert nincs jól. Mondjuk egy időbe meg én voltam folyton beteg és ő is megértő volt, amit értékelek is. Meg nekem sincs mindig jó kedvem.


Én nem akarnék minden nap szexelni, amúgy nem arról van szó, sőt, nekem nem is lenne muszáj minden héten, csak már legalább jönne össze az első alkalom. Próbálkoztunk már, akkor meg vagy neki nem működött a szerszám vagy volt hogy én nem voltam elég jó odalent.

De a legnagyobb probléma nem ez, hanem hogy mostanába már próbálkozni se próbálkozunk mert vagy fáj mindig valamije és ez totál elveszi a kedvét vagy nem lehetünk kettesbe. Kezdek besokallni ettől, hogy nincs elég privát szféránk.


2020. jan. 4. 23:20
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Szóval, amúgy ha jól értem, akkor szerintetek nem kellene elhagynom a barátomat ha szeretem? Vagy igen?

Ti mit tennétek?

2020. jan. 5. 00:02
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudtok kettesben lenni, akkor is meg lehet oldani. A lakótársaddal nem is beszéltek, tehát nem jár be a szobádba, nála a szülei sem gondolom. Mindent lehet, csak akarni kell.
2020. jan. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Nálam a lakótársam nem jön be a szobámba. Nála a szülei nem mindig vannak otthon, 3 napot egy héten, ritkábban többet mert ingáznak egyik városból másikba. Mikor nincsenek ott, akkor ez megoldva, mikor ott vannak, akkor viszont nem nagyon van privát szférája a páromnak. Az emelet csak az övé, mikor nincsenek ott de mikor ott vannak, akkor a szülei a mellette lévő szobába vannak, fürdőszobába is oda mennek. Meg amúgy szóval van a páromnak saját szobája de össze-vissza járkálnak a szülei. A páromat kérdeztem mi lenne ha úgy szexelnénk, hogy nem érdekelne ott vannak-e, neki ez mennyire lenne baj és azt mondta hogy ha így oldjuk meg, akkor szól nekik, hogy addig hagyjanak minket az emeleten teljesen kettesben.

Esetleg ez is egy megoldás. Engem lehet már az se zavarna ha az emeleten lennének, csak szexelhessek a párommal. A semmitől ez is jobb lenne. Meg normális esetbe nem nyitnának be, ha meg igen, a páromat az biztos zavarná de legalább rájönnének, hogy ezért legyenek ilyesmikre tekintettel.


Amúgy nyilván azért nem olyan, amikor kettesbe vagyunk teljesen meg amikor nem.

Most ehhez kapcsolódva lenne is egy kérdésem: ha van még a lakásban ott rajtatok kívül még valaki, akkor ti csak a szobába zárkóznátok be vagy az se lenne akadály, hogy mondjuk zuhanyozzatok együtt a fürdőszobában? Gondolom a szex a szobában még belefér például egy albiban vagy úgy hogy ott vannak nála a szülei de ez már biztos nem, ugye? Mivel az albérletben egy fürdőszoba van és ha a lakótársnak is kellene közben, az necces.

2020. jan. 5. 01:10
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha nő vagy hozzám jöhetsz.
2020. jan. 5. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Menjetek már el egy búvóhelyre vagy egy hotelbe. Természetes, hogy az első előtt izgultok, lehet hogy fel se állna neki, basszus, így nem lehet ellazulni, hogy bármi kihallatszik vagy rátok nyithatnak vagy csak simán tudják, mit csináltok. Ez egy normális srác, nehogy már ilyesmi miatt dobd! Első néhány alkalommal béreljetek szobát, utána már bátrabbak lesztek otthon is zárt ajtók mögött.
2020. jan. 5. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!