Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy kezelitek, ha kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy kezelitek, ha kapcsolatotok van, de megtetszik egy harmadik fél?

Figyelt kérdés
2020. jan. 5. 13:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Mivel neki én úgysem tetszem, ezért hamar elmúlik 🤷‍♂️
2020. jan. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem tetszik meg harmadik fél, esély sincs rá. Szeretem a férjemet.
2020. jan. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Tényleg kérdezem, hogy ez miért kell neked? Itt mindenki gerinces és szereti a párját... Max este kiverjük osztjónapot.
2020. jan. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Konkrétan vadászunk harmadikra nő személyében. Csak nőre, még mielőtt...
2020. jan. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Sosem tetszett meg harmadik fél ha szerettem a párom és valóban minden rendben volt a kapcsolatban. Ilyen esetekben azon kell inkább elgondolkozni, hogy mi a gond a kapcsolatodban, miért hültek ki az érzelmek annyira, hogy kifelé tekintgetsz.
2020. jan. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Sunshinedoll ***** válasza:
80%

Úgy, hogy eldöntöm, hogy megéri-e kockáztatni a párkapcsolatomat egy harmadikért.


Nem fogok álszerényen olyat mondani, hogy nem létezik más és nem tetszhet meg más, mert az hülyeség, és nyilván előfordulhat, hogy valaki más is felkelti az érdeklődésem, viszont tudom azt, hogy jó és kiegyensúlyozott párkapcsolatom van, és jelen pillanatban nem érdekel az, hogy egy harmadik után fussak.

Volt arra példa, hogy nem voltam túl boldog egy (korábbi) kapcsolatban, akkor ugyanilyen helyzetben viszont úgy döntöttem, hogy akkor én ezzel az illetővel befejeztem, mert nem látom, hogy bárhová is vezetne a dolog, és akkor tiszta lelkiismerettel ismerkedhetek másokkal.

2020. jan. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%

Utolsóval vagyok. Ha valaki harmadik megtetszett akár egy kicsit is,az nálunk mindig azt jelentette, hogy vannak megoldatlan, kibeszéletlen problémáink,nem pedig azt, hogy elmúlt a szerelem. Érdekes, amint megbeszéltük a dolgokat,megint eszembe se jutott senki más.

26/L

2020. jan. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
Változó.Életemben egyszer rosszul kezeltem.Azóta csípőből lekoptatok bárkit,azt is,aki picit is szimpi.
2020. jan. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Régóta házas férfi vagyok. Életem során sok szép nőt láttam, aki megtetszett a szememnek (munkatársnő és mások), de itt be is fejeztem. Szerettem és szeretem a feleségem, nem kerestem más nővel az érzelmi kapcsolatot. Ettől függetlenül sokkal nagyon jó barátságban vagyok, örülünk egymásnak, ha találkozunk. Néhányat közülük ismer a feleségem is, de sosem féltékenykedett. A "barátságot" nem a mai értelemben kell venni, hanem ahogyan mi gondoltuk kb. 50 évvel ezelőtt!
2020. jan. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
89%

Sehogy. Nem vagyok se vak, se leszbi, ezért észre fogom venni, ha egy férfi jól néz ki, és esetleg szimpatikus is. És ennyi.

Nem keresem vele a kapcsolatot, nem akarok körülötte lenni, nincs se flört, se félreérthető mondatok. Az érzelmek kialakulásához idő kell, és pont ezt lehet így elkerülni.

Sokan írják, hogy így meg úgy szerelmesek, EZÉRT nem is tetszhet meg nekik senki. Illetve ha igen, akkor abban a kapcsolatban gond van. Szerintem meg pont ez mutatja, hogy mennyire nem szerelmesek, ha mindent felrúgnak egy csinos pofiért, csak mert valaki bejött az ajtón, aki jobban néz ki, mint a párjuk. Ez vagy hazugság, és magukkal se mernek őszinték lenni, vagy sose lesz hosszú kapcsolatuk.

A hűség nem azt jelenti, hogy senki más nem lett volna, nincs lehetőség. Pont ellenkezőleg: minden adott, mert tetszik a másik, kölcsönös a szimpátia, lenné rá lehetőség, de te úgy döntesz, hogy nem, mert van párod.

2020. jan. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!