Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális érzés, ha már most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális érzés, ha már most család-házasság-gyerekek stb-ről álmodozom? 20L

Figyelt kérdés

Van egy barátom, lassan egy éve, sosem voltam olyan álmodozós típus, próbáltam reálisan szemlélni a dolgokat, nagyjából egész jól be is tudtam lőni melyik sráccal meddig fog tartani az egész kapcsolat, vagy valami, de most úgy tényleg igazán szerelmes vagyok! És imádom a barátomat, és úgy érzem minden hülyesége ellenére is imádom, és folyton arról ábrándozok, hogy megkéri a kezem, összeházasodunk, lesz egy rakás gyerekünk, imádni fogom az egész családomat, meg ilyen giccses nyáltenger, de tényleg! :D Szóval én eddig elég karrierista, céltudatos, emancipált csajszi voltam, normális, hogy hirtelen a legnagyobb álmom, hogy a mostani barátommal legyen egy nagy boldog családunk, mint vmi hollywoodi romantik-film...?

És egyáltalán mekkora az esélyem rá, hogy tényleg ő a nagy ő? (Barátom 25 éves)


2011. nov. 1. 00:57
1 2
 1/15 napietus ***** válasza:
100%
hogy mekkora az esélye, az semmi máson nem múlik, csak kettőtökön. amúgy teljesen normális dolog, szerintem valahol a lelke mélyén minden ember vágyik családra, illetve ha nincs neki, akkor hiányérzete van, hiába van meg minden más (anyagiak, elismertség stb.)
2011. nov. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%

csak megjött az eszed.

Nem értem a nők "önmegvalósítás" mániájukat ami van egy részüknek manapság. Csinálni akarnak több diplomát, nyelveket akarnak tanulni, karriert csinálni, aztán ott vannak 40 évesen kiégve, egyedül, magányosan.

2011. nov. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem igen és sok boldogságot hozzá :D

Mondjak valamit én veled egykorú vagyok férfi és nekem is a család minden vágyam. Na erre mit mondasz ?:D

2011. nov. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Utolsó: Éljen a család! :D
2011. nov. 1. 01:04
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
De jó. Vannak még normális nők is:) 18F
2011. nov. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én már 16 évesen erről álmodoztam, sőt az akkor 18 éves barátom is (talán Ő még többször is hozta szóba, mint én). Azóta eltelt 4 év és az álmok kezdenek egyre reálisabbak lenni és valóra válni... :)

Szerintem teljesen normális, hogy ha az ember IGAZÁN szerelmes, akkor az illetővel képzeli el a jövőjét, és 20 évesen ez pláne megvalósíthatónak is látszik :)

Sok boldogságot nektek! :)

20/L

2011. nov. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%

Teljesen normális! Bár a gyerekkel óvatosan, azt jól gondoljátok meg :D Nem véletlen várnak a nők manapság 30 éves korukig vele!


A többihez meg hajrá! :D

Esetleg finoman puhatolózva utalj a házasságra a párodnál. Hátha felébred, és megkéri a kezed :D


21F

2011. nov. 1. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem kicsit korai még. Csak nehogy a 30-as elvált anyák klubjában végezd. Jól ismerd meg a srácot mielőtt szülsz neki. Ő könnyedén leléphet pláne mindennemű hivatalossá tett kapcsolat nélkül.
2011. nov. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%
Én már 17 évesen egy boldog családi életet képzelek el magamnak. :) Tudom, hogy ez már nem 'divat', az emberek többsége karriert akar, elismerést stb.-t... Én meg gyerekeket stb.-t. Remélem megtalálom majd hozzá a megfelelő partnert. :)
2011. nov. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
54%

Szia!


Én azzal a válaszadóval értek egyet aki aggodalmát fejezi ki. Nekem a szakmám, hogy ezeket az életutakat elemezzem és levonjam a tanulságokat.

20 évesen még túl 'gyerek' vagy a házassághoz... Ahhoz alaphang még 6-7év. Tényleg igaza van az előbb említett válaszadónak, félő, hogy ez a rózsaszín felhő elmúlik és akkor te is 30 éves korodra kiégett, elvált gyerekét egyedül nevelő anyuka leszel - talán anyagi gondokkal és stresszel. Álmodozni persze lehet, de nem minden álom váltható valóra. Sztem ez még 2017ig semmiképp.

Ha esetleg vitatnád a godolatomat és túlságosan kötekedőnek tartasz, mert nem értek egyet, azt mondom, nézz körbe kishazánkban, hány 30as kiégett nő és férfi él, akinek legnagyobb öröme egyetlen egyedülnevelt gyermeke és a net, mivel a kapcs-a zátonyra futott. Egy halom ilyet fogsz találni független attól merre laksz. Ezt örököltük sajnos! :(

Rem, tudtam segíteni.


Üdv

2011. nov. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!