Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyeim! Hogy reagáljátok le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim! Hogy reagáljátok le ezt?

Figyelt kérdés

Alszotok reggel, de kelnetek kéne, viszont lusták vagytok. A partner kelteget, megfogja gyengéden a bokáitokat és lassan húzna az ágy végében titeket, hogy irány felkelni. 😃


Kort is véssetek, pls.


2020. jan. 7. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Nem tetszik. Felnőtt ember vagyok, még gyerekkoromban se rángattak a szüleim ilyen idióta módon, hogy keljek fel
2020. jan. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

Ehhez kell egy kis humorérzék szerintem. Mi is szoktunk hülyéskedni ,illetve csak a párom mert én vagyok a nagyon nagyon nehezen felkelő .

Semmi bajom nincs vele, egy kis humorban senki ne hal bele főleg ha ezt mind gyengéden teszi és nem erőszakosan.

2020. jan. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2: te vagy az emberem. 🙂

#1: akciós humor tanfolyam indul a héten.

2020. jan. 7. 11:00
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Kapcsolatban csinálunk mi nagyobb hülyeségejet is egymással. :)
2020. jan. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
Ahogy a 4-es is írja, csinálunk nagyobb hülyeségeket is. De ezeket egy 0 humorérzékkel megáldott emberekkel sose fogod megértetni :D
2020. jan. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hàt én reggel egyeltalán nem vagyok humoros!!! Biztos,hogy totál kiborulnék.. Viszont a nap bármelyik részében vevő vagyok a viccelődésre és az ugratásra :) De reggel jobb ha elkerül a férjem legalábbis semmi poénkodás ;)
2020. jan. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!