Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel tudnám elérni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám elérni, hogy a barátom megbízon bennem? A legjobbarátomról beszélek akivel összejöttem. Nagyon szeret és én is őt, de fél, hogy csalódást okozok neki. Mivel tudnám bizonyítíni neki, hogy nem okozok csalódást?

Figyelt kérdés
2008. nov. 19. 12:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha annyira ismeritek egymást, és gondolom nem alaptalanul vagytok legjobb barátok, akkor miért kell bizonyítani, hogy nem okozol csalódást?

Szerintem régen megbíztok egymásban, és itt nem kell semmit bizonyítani, csak folytatni ami eddíg volt csak éppen szorosab lett a dolog.


B.P.

2008. nov. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a bizalom egy kapcsolat alapköve, a nem bízik benned, abból később még hatalmas problémák lehetnek. Leginkább úgy tudod neki bebizonyítani, hogy szereted, sokszor mondod neki, vagyis fejezd ki az érzéseidet iránta, ha ügyesen és kitartóan csinálod, akkor meg fog bízni benned, bevált módszer. Sok sikert.
2008. nov. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!