Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti, hogy szoktatok duzzogni?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy ahány nő annyiféle duzzogás de mégis mennyi is és milyen sok eltérés van?

2020. jan. 7. 23:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Gonosz arcot vágok, elvonulok ha tehetem akkor főzni vagy leviszem a kutyát és kerülöm a kontaktot. Ha kérdeznek akkor tőmondatokban válaszolok. Van, hogy lehiggadok mire eljön a mi a baj szívem?
2020. jan. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Mivel ő mindent át akar beszélni, de úgy, hogy csak neki lehet igaza; rábólintok, és nem vagyok hajlandó beszélni többet.
2020. jan. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Pf, az én kapcsolatomban a barátom duzzog egyedül. De ő nagyon. Komolyan néha kételkedek hogy én lennék a nő a kapcsolatban :D
2020. jan. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Ha békén hagynak, akkor csak elvonulok edzeni vagy kockulni aztán valamelyikünk bocsánatot kér és megdumáljuk a dolgot. Ha nem hagy békén hanem provokál és mikor azt mondom, hogy hagyj békén, tovább csesztet ahelyett, hogy hagyna vagy csak megölelne, na akkor elszabadul a pokol. Nem bántok senkit, de akkor üvöltök és társai.
2020. jan. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Sirni szoktam.
2020. jan. 8. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Nem duzzogok, ha bajom van, azt megmondom, hogy fel lehessen oldani a konfliktust, utána minden rendben lesz.
2020. jan. 8. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%

Nagyon 😁

Pl.amikor iszik a párom,akkor az esetek 90%-ában egy idióta kötekedő barom lesz belőle. Elkezd csesztetni azzal pl.hogy velem azért nem lehet elmenni igénytelen portaposó fürdetlen goa partyra,mert túl igényes vagyok és állandóan kezet akarnék mosni meg a sok narkós mosdatlan sz.rkupacot fikáznám.(1 hétig a port tapossák,szárad a retek rajtuk,izzadtak,büdösek,drog és pia kombó hatása alatt azt sem tudják kivel kupakolnak,fertő) Mert ugye én jobban csípem az 1 napos/estés igényes helyszínen tartott bulikat.Most pl. Skazi Svájci fellépésére szervezem a szallást,jegyet,repjegyet de részegen beledumál mindenbe. Nem akarja elfogadni,hogy én igényes szállás nélkül NEM fogok több napos rendezvényre menni,meg amúgy sem szivesen taposom a fűben mások sz.rát amikor ott végzik dolgukat ahol rájuk jön.


Szóval a bunkóskodásai után 1-2napig kerülöm a kommunikációt,átnézek rajta. Ha kérdez vagy meghallom vagy nem,ha meghallom igennel vagy nemmel válaszolok azt cső. Ilyenkor semmi kedvem beszélgetni vele

2020. jan. 8. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
A furdobe zarkozom v a konyhaba es boszen takaritok, mikozben magamban puffogok. Masfel ora utan tok normalis vagyok es soha tobbe nem hanytorgatom fel.
2020. jan. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
Elmegyek egy másik szobába sírni,és/vagy telefonon zenét hallgatok,fülhallgatóval
2020. jan. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nagyon birom xd nem minden esetben a hogy ele kell rakni a vesszot, olvasd fel magadban es rajossz, hogy nagyon hulyen hangzik. Csajok, ti hogy szoktatok duzzogni?*
2020. jan. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!