Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, lányok esetleg fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, lányok esetleg fiúk szerintetek milyen kapcsolat az olyan ahol alig lehet a másikhoz hozzá érni?

Figyelt kérdés

24 éves srác vagyok idén nyáron leszünk a barátnőmmel 3 éve együtt.

És akár hányszor kicsit hozzá bújnék, átölelném, hozzá érnék vagy egy kicsit párszor megsimogatnám / végig simogatom a kezem a hátán, vállán kezén/ állandóan mindig azt mondja, hogy : ne.

Hadjam békén, nem szereti hogyha hozzá érnek.

Meg hogyha puszilgatnám is akkor is ne kicsit elkezd nyafogni.

Pedig mennyi olyat látok körülöttem a városba, hogy a lányok bújnak oda a férfiakhoz vagy ha fordítva is lenne a lányok csak szeretik, hogyha a férfiak ilyeneket csinálnak nekik.

Köszönöm előre a válaszokat, véleményeket.


2020. jan. 1. 11:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindig ilyen volt? Milyen a szexuális életetek?
2020. jan. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nem kéne ilyen kapcsolat. Lehet, hogy bántotta valaki? Kezeltesse magát. Így nem lehet élni.
2020. jan. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%
Pszichológushoz menjen el. Biztos, hogy valami rossz élmény hatására lett ilyen.
2020. jan. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Nem volt mindig ilyen utolsó másfél évbe kB ha jól emlékszem szexuális életünk hát hogy mondjam...

Változó csak az is már néha kicsit unalmas lenne talán mert mindig ugyan azok a pózok... :/

2020. jan. 1. 11:39
 5/20 anonim ***** válasza:
0%

gyerekek vagytok még

egyébként örülj neki.

2020. jan. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
#4 kérdezted mi a baja?
2020. jan. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem elmúlt...már nem élvezi a társaságod. Ilyen ez.
2020. jan. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem meg hát ha kérdezném is úgy is az lenne a válasz hogy semmi ahogy ismerem
2020. jan. 1. 11:44
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

A szex csak olyan szinten kérdéses, hogy van -e, simogathatod -e közben..

Van, aki mások előtt nem szereti az érzelmeit kimutatni, de négy fal között nem ilyen visszafogott.

Beszéltek erről?

2020. jan. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Csak nekem meg hát kicsit már rossz hogy állandóan ilyen hozzá érni se lehet ma is az ágyba fekszünk ketten filmet nézünk de hát hiába próbálkozok kicsit oda menni ellök hogy ne.

Hagyjam békén meg nem szereti.

Meg valamit mindig kitalál.

Én meg ugráljak neki össze vissza hogyha valami kell neki, mert arra bezzeg már nem nagyon képes hogy ami neki kell azt ő tegye meg nem engem ugráltat és akkor én meg még azok után hozzá se érhetek vagy bujhatok?ne má.

Meg mondom most is úgy vagyunk ketten egy ágyba hogy egymáshoz nem lehet érni mert ő nem szereti meg hadjam békén.

Már néha egyébként nagyon elegem van belőle az ilyen hülyeségeiből.

2020. jan. 1. 11:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!