Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok és fordított helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok és fordított helyzetben fiúk mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Van egy srác,akit már 7 éve ismerek,mivel az évfolyamtársam.Tavaly év végén a tudtomra adta h ő barátságnál többet érez irántam,de akk én még csak barátként gondoltam rá.De utána szép lassan én is beleszerettem de még nem kezdtünk el járni.De idén év elején 2 hónapot együtt voltunk,de utána szakítottunk,mert a barátnőimmel jól elvolt és én nagyon féltékeny voltam és nem bírtam benne megbízni,mert nem egyszer hazudott.Eltelt fél év és újra elkezdett udvarolni(minden 2-3.napon üzit írt h szeret meg h hiányzok neki),de ezelőtt járt egy lánnyal akire ugyancsak féltékeny voltam és azóta se bírjuk egymást a csajjal.De én egész végig szerettem és még most is szeretem.Szerintetek mit csináljak mert még féltékeny vagyok ha másik lánnyal beszél vagy megy haza de megbízni benne maximálisan nem tudok,mivel már nem egyszer hazudott.És az is normális h a fiúk a barátjukkal beszélnek meg mindent ahelyett h a barátnőjükkel beszélnék meg??? Lécci korod és nemedet is írd..
2010. júl. 21. 17:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
14 vagy 15 éves vagy... remélhetőleg kicsit később rájössz, hogy hülye voltál, és a féltékenykedéssel ölted meg a kapcsolatodat, és ölöd meg most is. ha nem vagy képes benne megbízni, akkor üljél szépen csendben és ne sírj hogy jaj de szeretem. ha szereted, akkor viszont megbízol benne, feltétel nélkül.
2010. júl. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
8 darab "de". Szép teljesítmény.
2010. júl. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
1.-nek 100% respect
2010. júl. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A fiú életkorától és komolyságától függ a dolog, hogy kivel beszéli meg a dolgait. Én és a barátom mindent megbeszélünk egymással, olyanok vagyunk, mint a barátok (bizonyos helyzetekben). Idővel kinövi.
2010. júl. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ja, 22L
2010. júl. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
zavar h beszél a barátjával, elmehetsz a búsba.
2010. júl. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolat bizalom nélkül nem megy.

Nekem volt egy távkapcsolatom és 100% ig megbíztam a pasimban igaz nem volt hosszú,de amíg együtt voltunk addig bíztam benne.

Szerintem ha tényleg szeretitek egymást akkor kezdjétek újra és bízz meg benne és ne öld meg a féltékenységeddel.

Attól,hogy van csaja attól még beszélgethet másokkal is nemde?

Ha szeret úgysem fog megcsalni szal ne legyél féltékeny hiszen téged szeret.

2010. júl. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ja 16/L
2010. júl. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"féltékeny vagyok ha másik lánnyal beszél vagy megy haza de megbízni benne maximálisan nem tudok,mivel már nem egyszer hazudott"---Akkor most miről beszélünk?


Felejtsd el...

26 éves lány

2010. júl. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok, monhatni ugyanabban csak mi együtt vagyunk most is. (több mint 2éve) Én sem tudok benne teljesen bízzni, de ő ezt5 megérti, és probálunk segíteni ezen a dolgon. :) És sikerül is, mert ha elmondom mikor mit hiszek, vagy gondolok, megnyugtatt, h az nem úgy van, és az nagyon jó érzés. Ha gondolod, h a Te pasid, is ilyen érett, akkor Te is megtudod vele beszélni, és segíteni fog, sőt ha szeret. 18L
2010. júl. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!