Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti találkoztatok már ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti találkoztatok már ilyen férfival?

Figyelt kérdés

Vagy férfiként viselkedtek így?

Nem vagyok már olyan fiatal, éltem együtt több emberrel, de ilyet még nem tapasztaltam, hogy vki állandóan a gatyájában matat. Nem fél óránként nyúl oda megvakarni, hanem egy filmet, meccset úgy néz végig, hogy játszik a fütykössel... Nagyon zavaró. Többször jeleztem már neki. Úgy tudtam, ilyet a 2 évesek csinálnak, és szépen lenevelhetők róla, hogy mások előtt ezt nem illik.

Most itt volt bátyám, ülünk az asztalnál, beszélgetünk és ő könyékig a gatyájában percek óta. Rászóltam, hogy ezt fejezze már be. Megsértődött, elvonult.

Én ilyet még nem láttam. Döbbenet. Vagy csak eddig volt szerencsém?!


2020. jan. 12. 15:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
És hány éves ez a jóember?
2020. jan. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
36
2020. jan. 12. 15:42
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Al Bundy-t és egy szellemi fogyatékos srácot láttam így.
2020. jan. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Tuti probléma van a fedélzeten akkor. Rúgd t×n ilyenkor:).
2020. jan. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Fürdést javasoltad már neki?
2020. jan. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Fürdik, elég sokat.
2020. jan. 12. 15:55
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rossz beidegzodes és nem veszi észre, tudatalatt csinálja. Aztán ha rá szólsz szégyenében elvonul. De jól tetted. Valahogy le kell erről nevelni. Majd máskor odafigyel.
2020. jan. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ezt elég sok férfi csinálja. Csak nem látod, mert nem előtted csinálják.
2020. jan. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Utolsó, épp erre vagyok kíváncsi. Tapasztalatokra.

Nekem eddig ilyen nem volt.

2020. jan. 12. 16:41
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Fúj, apám volt ilyen. Tévéztünk és a tinédzser korú gyerekei előtt is képes volt a gatyájában matatni. Hányinger. Én egyszer vennék ilyet észre egy pasin és azonnal kihajítanám, annyira elkapna ugyanaz a hányinger, mint amit akkor éreztem gyerekként.
2020. jan. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!