Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztatok már ehhez hasonló férfival? Csak számomra kiábrándító ez? (lent)

Figyelt kérdés

Tehát eljött az első tali ideje a barátommal (olyan többnapos tali).Mikor átöleltem ,észrevettem,hogy kés van nála...hát rákárdeztem,állítólag a sok cigány ellen van neki.Este mentünk egy sétára,hozzáteszem egy üdülőhelyen,azt mondta nincs nála a kés,de véletlen kiesett a zsebéből.nah mondom okés,hát semmi baj.Mentünk fel hozzá,blabla,leakartunk feküdni az ágyra (kettes ágy),én már feküdtem,mikor bejelentette,hogy az én kezem átért az ő ágy területére és húzzam alrébb a kezem.Ah mondom csak vicc,mosolyogtam egyet de visszahúztam a kezem.Aztán elkezdtem simogatni a haját,rámszólt,hogy ne túrjam neki össze.Aztán ami a legdurvább volt,hogy oktalanul szememre hányta,hogy én elmozdítottam az ő párnáját és azért esett le neki.Idézem: ba * zdmeg majd meglátod,mi lesz,ha még egyszer hozzáérsz a párnámhoz.Na én ezekután katapultáltam magam.Szűz még,23 éves és ezért is voltam vele elnéző,de ez kicsit sok.Sokáig tűrtem mellette,mert szerettem meg állítólag ő is engem,de nem tudom ezekután mit tegyek.Voltatok már ilyen helyzetben?Mi a véleményetek erről?nagyon szépen köszönöm!

22/L


2010. júl. 8. 11:56
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Hagyd a pics*ba! Gondolom nem kell magyaráznom mért.
2010. júl. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
bzd meg :| ha ilyen pasim lenne ott hagynám a fenébe... ez beteg : / oké h poénkodik ilyenekkel... de h ezt ö véresen komolyan vette :| áh kész! én nem maradnék mellette sokáig : /
2010. júl. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Oszinten szolva nem voltam meg hasonlo helyzetben de nem is szeretnek lenni. Dobjad ameddig meg nem keso!!!!!!!!!!
2010. júl. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
92%
hát ez lol, mondd neki hogy menjen katonának, téged hagyjon a p*csába, keress inkább meg engem, én mindenem odaadom neked ami az enyém...
2010. júl. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
:D ez h*lye. keress mást.
2010. júl. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hagyd, minél előbb szabadulj meg tőle! :S Én tuti félnék tőle, meg amúgy is, durva amiket leírtál. Amíg nem olyan komoly, addig lépj ki, később nehezebb lesz, és lehet a srác nem is hagyná annyiban, hogy csak elköszöntök... :S
2010. júl. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:

hát figyelj az hogy szereted még nem ok arra hogy tűrjél is!ha már az elején így bánik veled akkor mi lesz később?okés én meg értem hogy félénk hisz ahogy írtad is nem volt még nővel,de ez akkor sem így nyilvánul meg.vagy csak nem tudja ki mutatni az érzéseit,feszeng valami miatt amit meg kellene beszélnetek,vagy csak ilyen az alap természete.de semmi kép sem normális viselkedés.ha el fogadsz egy tanácsot akkor gondold meg hogy mit is akarsz valójában hogy mennyi az amit még el tudsz tűrni neki,ha úgy gondolod hogy neked ez már sok akkor beszélj vele hogy ez neked így ilyen viselkedés,modor mellett te nem tudsz vele mit kezdeni neked nem erre van szükséged.de ez a te döntésed én nem akarok bele szólni az életedbe/életetekbe.Dönts be látásod szerint!Sok sikert!

21/L Nita

2010. júl. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
Te jó ég..Ha valaki már az elején ilyen agressziv, mi lesz később?! Most menekülj, nehogy rád száljon..És messziről kerüld el az ilyen "férfiakat"..
2010. júl. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
0%

HAHAHAHA

ha ilyen pasikkal akadsz össze akkor nem csodálom, hogy 23 évesen is szűz vagy. :D

Amennyiben kicsit is jól nézel ki úgy gerincre vágtalak volna, hogy legkevesebb gondod az lett volna, hogy kinek mije kócolódik össze.

Amúgy kés nálam is mindig van, hasznos szerszám, nem értem miért kötik össze egyből az emberöléssel... Keveredtem már bunyóba, de még sose vettem elő közben.

2010. júl. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
mindezekután nem szóltam neki egy szót sem,befordultam a falhoz és piyzeregtem,erre ő 2 óra mulva megkérdezte,hogy mi van ,néma lettél....még ő haragudott ezért meg...pedig jajj de szeretem őt,nincs szivem otthagyni :/
2010. júl. 8. 12:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!