Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért azokat a tulajdonságokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért azokat a tulajdonságokat utáljuk meg a párunkban, amiket régen annyira szerettünk?

Figyelt kérdés

Amikor szerelmesek leszünk, a másik hibáit erényként látjuk. Amikor meg elmúlik a szerelem, akkor ezek az erények átváltoznak elviselhetetlen hibákká. Pedig ugyanazokról a tulajdonságokról beszélünk. Tehát pár tulajdonság, mellette zárójelben az átalakulásuk után.

(Érdekli mi van velem (nem hagy békén), nagyokat lehet vele beszélgetni (be nem áll a szája), sármosan borostás (ápolatlan), macis (kövér disznó), nőiesen telt (kövér dsiznó), nyugis (unalmas), vibrál (idegesítő), stb. Ez az átváltozás miért van? Más is megfigyelte már?



2020. jan. 12. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj a magad nevében. Én már az első percben tudtam, hogy melyik tulajdonság mjatt fogunk sokat csatázni és ugyanazt szerettem, amit most. Csak a féleszűek nem nézik a realitás szemüvegén keresztül is a párjukat ismerkedés alatt.
2020. jan. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Te szimplan meguntad a parodat, kiszerettel belole. Ezeknek a tulajdonsagoknak a nagy reszet nem utalja meg a masikban az ember altalaban egy jo kapcsolatban. Tobb ertelme lett volna a kerdesnek, ha peldanak pl azt irod, hogy eleinte tetszett, hogy porgos, bulizos szemelyiseg, de ahogy komolyodik az ember, ez mar nem tetszik neki es inkabb nyugodtabb programokra vagyik, mig a parja meg mindig bulizna allandoan. Vagy ilyesmi.
2020. jan. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem volt ilyen. Ami később zavart az az elején is, max az elején szerelmesen kevésbé. De soha nem vett 180 fokos fordulatot és utáltam meg valamit amit korábban imádtam.


Ha idegesít, hogy keresi a társaságod simán kiszerettél belőle.

2020. jan. 13. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs ilyen, hogy a hibát erènynek látjuk. Inkább csak kevèabè zavar, illetve remèljük, hogy változni fog.

"

Érdekli mi van velem (nem hagy békén), nagyokat lehet vele beszélgetni (be nem áll a szája), sármosan borostás (ápolatlan), macis (kövér disznó), nőiesen telt (kövér dsiznó), nyugis (unalmas), vibrál (idegesítő), stb"


Ez még tipikusan annak a jele, hogy kiábrándultál ès már minden idegesít benne.

2020. jan. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A francia felvilagosodas egyik iroja mondta, hogy "a nok,amig szeretnek,a hibainkat is megbocsajtjak, kesobb mar az erenyeinket sem".

Szoval kedves kerdezo,ez nem ujkeletu problema az emberek eleteben.

2020. jan. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!