Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Régen az öregek nem jártak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen az öregek nem jártak nyaralni igaz? Hogy működtek a kapcsolatok közös programok nélkül?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert az én párom lassan egy éve itthon ülő férfi lett azelőtt meg be jártuk az országot, mindig kirándultunk. Most 2018ban már csak pár alkalom volt. Sokat panaszkodom emiatt és anyám mondta, hogy ő el se hagyta egész életébe még a megyét se nagyon, nen járt sehova. Nagyanyám meg végképp nem, ők le élték az életüket a kis házukba és nem mentek Balira meg Dubaiba nyaralgatni. Viszont nekem meg fontos én akarok menni. Akkor most csak az az egyetlen megoldás ha olyan párt keresek aki hasonlóan szeret menni? Pedig szeretjük egymást a párommal. De engem ez szomorúvá tesz, állandóan csak dolgozik este meg be esik az ágyba, tvzünk és alvás

2019. jan. 18. 06:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%
Ha az egyetlen közös program a nyaralàs, akkor nagy bajok vannak.
2019. jan. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
37%

Régen azon dolgoztak hogy megéljenek, ha ruhát kellett mosni az egy hétvége volt.


Ma rendelsz pizzát, 2 gombnyomás a mosás az automata porszívó takarit.

Van idő másra


Ennyi összesen.


Fiatalon érdemes menni mert ha van gyerek már esélytelen

2019. jan. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
75%
Más volt az értékrend.Tyúk disznó legyen megetetve.Legyen kaja és tüzifa.Nem volt Facebook meg ilyenek.Akkor még tudtak öülni annak is ha csak simán rendbe van minden.Manapság jódolgába mindenki boldogtalan.
2019. jan. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%

Dubai akkor még egy porfészek volt.


Mondjuk most is az, csak gyakrabban takarítják. :)

2019. jan. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
86%

Nem volt más választásuk, ennyi az egész.

Romantizálhatjuk a múltat, de nem volt az olyan gyönyörű.

Anno két óra volt lovaskocsin a megyeszékhely, most a Budapest-London járat ennyi.

Nagyim hozzá kellett, hogy menjen az első pasihoz aki udvarolt neki...

A válás meg szégyen volt.

2019. jan. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
23%
Hát nem is kellett a gyakori hogy megmondják melyiket válassza, a mercis jozsit vagy az audis belat :)
2019. jan. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
80%
Régen az öregek földhöz verték a hátsójukat örömükben, ha el tudtak menni egy buszos kirándulásra Moszkvába, nemhogy még tengerre vagy netalán másik kontinensre utazzanak. Az akkori Magyarországon lehetőség sem volt adott ilyen nagy kirándulásokra, mint mostanság könnyedén megvalósítható. Akkoriban elmentek a Balatonra esetleg, vagy a Tiszában fürödtek ha nagyon melegük volt, de ennyi. Viszont az életük is nyugodtabb volt, mert ha nincs lehetőség, akkor a nyomás sincs meg, hogy "de én mindent látni akarok", így nem is tud hiányozni. Minden bizonnyal az öregek is töltöttek együtt minőségi időt, mentek kirándulni, moziba, színházba, és együtt építették fel az életüket.
2019. jan. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
64%

Megkérdeztem anyámat egyszer volt moziban és minden téli hajnalban amikor a dobozgyarba sétált dolgozni akkor mint minosegi idotoltes nézte a lakások világos ablakát hogy majd neki is lesz ilyen és nála is lesz lámpa és fűtés.


Látod, ilyen helyzetben nem is kell bali. Még a baliton is csoda lenne.

2019. jan. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia, szerintem ne általánosíts, azért mert a te rokonaid nem utaztak. Az én mamám és dédmamám rengeteget utazott, akkor még "Jugóba" meg a híres, sorra nyíló meleg vizes fürdőkbe. Nagyon sok polaroidos képet láttam róluk, tényleg sok helyen voltak.

Férjedet kérdezted, hogy mi az oka a passzivitásának? Minden nap dolgozik? Hétvégén is? Amikor jártatok kirándulni, akkor hogyan dolgozott?

2019. jan. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
33%

Régen az emberek heti 6 nap 14-18 órát dolgoztak. Vasárnap ünnepeltek. 6+ gyereket neveltek. Állatokat tartottak amit nem tudtak magukra hagyni. Biztos volt utazó réteg, az értelmiség.

25F

2019. jan. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!