Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5éve együtt és nincs csók?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5éve együtt és nincs csók? Mit jelent?

Figyelt kérdés

Párommal lassan 5és fél éve vagyunk együtt. Minden nagyon jó, teljesen egy hullámhosszon vagyok, ugyanazt akarjuk és szeretjük egymást.

Ami elgondolkodtatott picit az az,hogy vajon miért csókolózunk keveset?

Kevés alatt azt értem, hogy csak szex előtt de akkor sem mindig. Ez már jóideje így van, sőt talán csak az első évben volt több.

Ezen kívül sok szájrapuszi van és érintések. Sokszor jön ölelgetni, simogatni és puszilni. Ágyban is csók helyett inkább szorosan odabújik és percekig ölel.


Több helyen olvastam, hogy a csókolózás hiánya gondot jelez. Ez minden esetben így van? A leírtak alapján mit gondoltok? Szenvedély hiánya lehet vagy vannak még masok is akiknek szimplán nincs igényük erre?

23n


2020. jan. 13. 08:28
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*vagyunk
2020. jan. 13. 08:30
 2/15 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem ez minden kapcsolatban így van
2020. jan. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
23 vagyok, négy éve vagyunk együtt, és mi se csókolózunk túl sűrűn. Én is észrevettem, de szerintem ez normális.
2020. jan. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
36%
Nem lehet, hogy nem kívánja? Lehet, hogy szájszagod van? Vagy emésztési?
2020. jan. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
Én teljesen kerülöm. Volt barátnőm aki elfogadta és olyan is aki nem
2020. jan. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki szeret csókolózni, ezt el kell fogadni. Ha minden egyéb jelzéséből, érintéséből, gesztusából, szavából azt érzed,hogy szeret, az bizonyára így is van.

A szexuális igény nagyon eltérő lehet, mindenre vonatkozóan.

2020. jan. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkinek van igénye a csókra. Nekem az első barátnőm pl. nagyon szeretett, de csókolózni sosem akart, ha én kezdeményeztem, inkább finom ajakpuszira hajlította. Ő érzelmileg kicsit fiús volt, nem az a romantikus alkat, ebben benne lehet, hogy gyerekként molesztálta az apja. Ezt később tudtam csak meg, jóval a szakításunk után.


De szerencsére utána minden barátnőm szzeretett és tudott finoman, szenvedélyenes csókolni. Nálam ez fontos, egyrészt mert nagyon izgató, mésrészt a csók szorosabb érzelmekről árulkodik, mint a szex.


36F

2020. jan. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%

Kérdezd meg tőle.

Nekem egy ilyen pasi unalmas lenne. Szexelni se lenne kedvem vele.

2020. jan. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%

Esetleg kellemetlen a leheleted?!


Ha nem, akkor egyszerűen nincs rá igénye.

2020. jan. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen típus.
2020. jan. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!