Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ölelés és a csók a szeretet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ölelés és a csók a szeretet biztos jele? Ha nem vagyunk együtt, de ezek vannak, lehet esélyem?

Figyelt kérdés
2014. szept. 15. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ mióta vagytok együtt, mennyi idősek vagytok.

Ha pár hónapja ölelget téged, és még nem akarja felvállalni nyíltan, vagy nem mondta még, hogy szeret, akkor szerintem nincs baj. Egyértelműen akar téged. Az is sokat elárul, hogy mennyit akar veled találkozni, ő keres-e vagy te keresed őt? Milyen egyéb programotok van. Mennyit beszélgettek.

Ennyi információból nehéz megmondani.

2014. szept. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ő a nő, én a férfi, 25 évesek vagyunk. 3 éve ismerjük egymást, de eddig inkább csak haverok voltunk, úgy fél éve van ez a sok ölelés és csók, azóta mindent elmondunk egymásnak, olyanokat is, amiket senki másnak. Amikor csak tudunk beszélünk is találkozunk, és a lehetőségekhez mérten programokat is csinálunk. Én keresném de nem kell, mert mindig keres engem. Vagy személyesen, vagy telefonon, vagy sms-ben, vagy facebookon.
2014. szept. 15. 17:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor elég jók az esélyeid. De megbeszélném vele, hogy mit gondol jártok-e. Tedd egy kicsit hivatalosabbá a dolgot (pl. barátoknak, szülőknek bemutatni, facebookon kiírni, csináljatok közös képet).

Ha nő lennél azt kérdezném konkrétan randiztatok-e, mondta-e, hogy szeretet. Ezeket először egy férfinak kell megtennie. Ha ezekben is benne van, akkor szerintem igen.

De így fél év után nyugodtan kérdezz rá, hogy is most jártok? (nekem úgy tűnik) Vallj neki szerelmet. Aztán meglátod (legalább kiderül, hogy igen vagy nem.)

2014. szept. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A szülőknek bemutatás már rég megtörtént, és rengeteg közös kép is van (facebookon is). A "szeretlek", "hiányzol" és társai pedig már megvoltak szintén mindkettőnk részéről. Majdnem elég hivatalos, hogy együtt vagyunk, de azért egy apróbb bökkenő van. Az pedig az, hogy van, ahogy Te mondtad, hivatalos barátja. Őt kéne valahogy először "kiiktatni".
2014. szept. 15. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!