Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En lennek a hibas mindenert?

Figyelt kérdés
2eve itthon vagyok a kislanyommal,iden tervezek visszamenni dolgozni.terhesseg elott 13oraztam de csak heti 3napot.igy jott ki a munkaidom 8orara.volt 3-4szabadnapom egy heten es 4 vagy 3napot dolgoztam de akkor reggel 7kor elmentem es este 11re ertem haza.a parom ezt a heti 3napot nem tekinti munkanak.azt mondja h en csak 3napot dolgozom egy heten.most meg csak itthon vagyok a gyerekkel.azt mondja h lusta vagyok es nem szeretek minden nap fozni.eddig ezeket viccelodeseknek fogtam fel de a napokban nagyon koran kellett elmennie dolgozni es vissza nyomta az orat.es en voltam a hibas amiert nem ebresztettem fel es amiert o vissza nyomta az orat.h miattam kesett el.es h en es a csaladom milyen semmittevok vagyunk.ezek a dolgok nagyon fajnak nekem.
2020. jan. 15. 12:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Igen, te vagy a hibás, hogy ilyen férjet választottál. Ha ez kellett, hát tessék.
2020. jan. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Na szép párod van... Mondom ezt ugy hogy énis nö vagyok és a második évemet töltöm itthon a két éves kisfiammal...


Sok pasi gondolja ugy hogy jahm mert te otthon vagy és nem csinálsz semit mibe fáradnál el... De bele se gondol hogy mivel jár az otthon lét... Nekem egyszer mondta a párom hogy itthon vagyok nincs egésznap semmi dolgom... Na megmutattam neki hogy milyen ha egesz nap nem csinalok semit... 🤣

2020. jan. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
19%
Természetesen nem te vagy a hibás. A kislány az.
2020. jan. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát, érdekes emberrel kötötted össze az életed. Nyilván a saját hülyeségéért nem te vagy a hibás, ne hagyd magad.
2020. jan. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%
Mièrt kell minden jött-ment idiótával gyereket vállalni? Mièrt nem lehet èrtelmesebben megválogatni, hogy kivel alapítunk családot? Komolyan nem èrtem! Annyi ilyen van! Egy dolog, ha idővel megromlik a kapcsolat. De ő egèszen biztosan már a gyerek előtt is sík gyökèr volt. Tessèk, most edd meg amit főztèl. Csak szegèny gyereket sajnálom ilyen apával.
2020. jan. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
74%
3# Te miért a kislányt bibáztatod? Áruld már el? Egy 2 éves kislányròl beszélünk...
2020. jan. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
76%
Majd nyílván megítéli itt bárki az egész kapcsolatod 4 sor után, kizáróla a TE nézőpontodból, ami nyilván teljesek objektív és kicsit sem elfogult.
2020. jan. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
7%
#12.23 Nyilván ő kavarja a szart. Felidegesíti a szüleit, akik aztán egymást hibáztatják. Be kellene adni egy intézetbe legalább 1-2 évre, hogy a szülők egymásra tudjanak koncentrálni.
2020. jan. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
77%
Mindenhol vannak surlódások, ne hidd azt hogy máshol nincs vita ilyenekből.
2020. jan. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
96%
Tipikus felállás ez ilyenkor.Na ezért nem lesz nekem gyerekem soha,az összes pali ilyen,talán van 1-2 kivétel.Termékenyítsék meg saját magukat,aztán húzzanak el a nagy facba...
2020. jan. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!