Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feleségem hallani sem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem hallani sem akar róla hogy sikeres legyek abban, amihez igazán értek és ami régóta az álmom, HA EZ utazással járna és minden héten kb 2 napot nem lennék otthon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mielőtt rávágná bárki hogy váljak el, 3 kisgyerekünk van, nagyon nem szeretném őket otthagyni, így viszont baromira szenvedek hogy elvesztegetem az életemet és hiába voltam valamiben nagyon tehetséges, hajamra kenhetem.


1000x beszéltünk róla 1000 féle képpen, de hiába.



2019. dec. 20. 17:48
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
50%

Elvalalod a munka es kozlod vele h ha jo a munka es te szereted akkor a csalad is boldogabb lesz. Amugy az h megbeszeled vele nem igyan az h kvazi engedely kell hozza. Max a velemenyet mondhatja el de a dontes a tied kellene h legyen.

Novessz tokot kerlek

2019. dec. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire kicsik? Lehet h kell a napi segítséged.
2019. dec. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
36%
Választanod kell, más lehetőség nem nagyon van.
2019. dec. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

"Max a velemenyet mondhatja el de a dontes a tied kellene h legyen."


Igen, ilyenkor természetes, hogy a három gyerek az anyára marad, de ha válás van, akkor jön az, miért alapból a feleség kapja a gyerekeket.

2019. dec. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
49%

Heti két napot ki kellene bírnia. Én nőként dolgozom olyan helyen, ahol utaznom kell, bár csak havonta pár napot, külföldre, de a férjemnek egy szava sincs. Volt, hogy ő is utazott a munkája miatt, vagy hobbiból. Én meg otthon voltam a gyerekkel.


És igaza van az elsőnek. Meg lehet az ilyesmit beszélni, lehet véleménye, de vétójoga nincs.

2019. dec. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Köszi 1, tököm ugyan van, és ha nem lenne 3 gyerek sztem ez a kérdés kiírásra sem került volna, már árkon bokron túl lennék, de a gyerekeket nem akarom elhagyni. :(
2019. dec. 20. 18:01
 7/36 anonim ***** válasza:
80%

Heti 2 nap távollét szerintem bele kéne férjen, pláne úgy, hogy tudja, hogy nem azért akarod, hogy menekülj otthonról, hanem tényleg ez a munka az álmod.

Esetleg attól fél, hogy a távollét alatt másfelé kacsintgatsz úgy, hogy nem vagy az ellenőrzése alatt.

Vagy esetleg logisztikailag nem tudná megoldani 3 gyerek 3 különböző helyre fuvarozását.

Tudakold meg az igazi indokot.

2019. dec. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
42%
A házasság és minden kapcsolat nem arról kellene szóljon, hogy bekorlátozza a másikat. Segíteni kellene a másiknak, szárnyakat adni, inspirálni. Ha ez az álmod, és ez neked ez ennyire fontos, nem is szabadna kérdés legyen, mit csinálj. Egyikőtöknek sem. Persze ugyanígy a feleséged álmait is meg kell valósítsátok együtt, hacsak nem az az álma, hogy téged ketrecben tart.
2019. dec. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
54%
Nemhogy örülnél hogy nem akarja hogy távol legyél
2019. dec. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
73%

Ha nem heti szinten, hanem mondjuk éves szinten nézed, hogy mennyit lennél így távol a családodtól, az az idő rögtön rosszabbul hangzana.

Tagadhatatlan tény, hogy az egész család szívna emiatt. A feleségedre több házimunka hárul, a gyerekek pedig nem látnának, ami igenis fájna nekik. Emlékszem anyukámnak évente csak egyszer-kétszer kellett elmenni ilyen céges megbeszélésekre, vagy mikre, és mindig álomba sírtam magam olyan estéken.

Amikor van családod, mások életéért is felelős vagy, és nem csak a sajatodert, és a másiknak igenis köze van ahhoz, hogy te mit csinálsz. Szép is lenne, ha mindenki csak saját magáért lenne felelős, a másiknak meg kuss a neve.


És nem vesztegeted el az életed, hiszen van 3 gyereked, akiknek ott vagy, és akik számíthatnak rád. Ez nem elvesztegetés, wtf....


Nem tudsz addig várni az ~*önmegvalósítással*~ amíg a gyerekeid már amúgy is szarnak rá, hogy otthon vagy, vagy nem? (pl amíg el nem érik a 14-15 éves kort)

2019. dec. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!