Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, már mindenért én...

Mit tegyek, már mindenért én lennék a hibás?

Figyelt kérdés
Párom nemrég munkahelyet váltott,pékségbe robotolt de kevés munkabérért,valamint több műszakba.Aztán egy haverjához szegődött egy elektronikus céghez,utazgatva szerelnek be villanyokat stb..és ami e legrosszabb hogy a cég nem állja a benzint!!Mi albiba élünk egyedül ő keres még,én nem találok munkát.Ajka és környékén kéne.Sokszor őrlődik mostanság hogy mi hogy legyen kifizetve..mert ez a munka teljesitményfüggő hol jó-hol nem.És néha már ugyérzem én tehetek mindenről,lett volna egy babánk,sajna meghalt,ez miatt is jöttünk albérletbe.Tudom hogy szeret,de már többett "vitázunk"ezeken persze nem mondja hogy menjek el melozni vagy bármi,de már zavar a tehetetlenség.Mit kéne tennem?NEm akarom hogy romba dőljön a kapcsolatunk
2013. jún. 28. 09:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi miatt is vagy mindenert hibas?
2013. jún. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mert anno,mikor neméltünk1ütt,én nyafogtam többett hogy nemvagyunk együtt annyit mint kéne a melohelye végett mert folyton őt hivták be,plussz7végén is sokszor bement.Aztán mnkahelyett váltott,de ezmég rosszabb már úgyérzem sokszor.Persze azt hajtja nem én tehetek róla, mert hogy amugyse szereetett bezárva robotolni.Igymeg legalább utazgatva melozik.De márnemtudom.Itt elmennek reggel7kor és van mikor este7-8körül ér haza:/!Meg azmiatt érzem magam szarul hogy mostanság több a "vita"mert tehetetlennek érzem magam h nincs melom s szeretnék segiteni!!!De mégse tudok,ilyenkor mindenért magamat okolom:/:( mert néha sajna nálam is kiakad a mérő ezek miatt...
2013. jún. 28. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!