Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez ilyen "női radar"? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ilyen "női radar"? Hogy lehet ilyen éles szimatuk?

Figyelt kérdés

Kb egy hete felbukkant egy nő az életemben, interneten beszélgetünk.

Jó vele dumálni, könnyed, érdeklődő, veszi a lapot, kölcsönösen felizgatjuk egymást..


Jól érzem magam a bőrömben. Bár eddig sem voltam búval... :)


Erre mi történik?!

Pl, a nő, akinél egy ideig próbálkoztam, de letettem róla. Egyik pillanatról a másikra hirtelen mintha érdekes lettem volna neki újra. Megkeresett, csak úgy, mondván "dumcsizzunk:)" eddig meg mindig rohant..


A munkahelyi étterem pultos lánya (a semmiből) huncut, kétértelmű megjegyzésekkel kóstolgat.

De ez még hagyján, az egyik exem is valamiért pont most akar beszélgetni velem.. ő sem siet már állandóan:D


Magyarázat? Hogyan érzik meg? Honnan tudják? Miért most kezdeményez az is, aki eddig elutasított? Mitől lettem hirtelen érdekes?


Egyébként senkinek se beszéltem róla, hogy ismerkedem egy nővel és úgy tűnik jól alakulnak a dolgok.



2020. jan. 15. 15:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%
Hát öcsém nem tudom, de 1-2 nőt rám is igazán pattinthatnál már, egy rám is rám férne! :D
2020. jan. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor megváltozik a viselkedésed és ezt nem tudtatosan, de észre veszik.
2020. jan. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
egy boldog ember vonzó. ilyenkor jó nem elfelejteni, hogy azt a vonzerőt az ember a másiknak köszönheti épp.
2020. jan. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen más lesz az ember kisugárzása. Nem csak a nők, a férfiak is szívesebben kezdeményeznek egy életvidám, csupa pozitív, boldog nőhöz, mint egy savanyú uborkához. Nem olyan nehéz egyébként ezt kikövetkeztetni. Ésszerűbb, mint az, hogy "éles a szimatuk".
2020. jan. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Fikarcnyit sem változtam azóta.. de úgy látszik az általánosítás menő, hiába írtam le a kérdésbe.
2020. jan. 15. 16:35
 6/15 anonim ***** válasza:
98%

Változtál csak nem veszed észre. Nálunk is a főnökasszony sokkal vidámabb, közvetlenebb mióta van valakije. Így derült ki a dolog hogy rákérdeztünk a takarítónőnél hogy miért olyan vidám a tyúkanyó.


Egyszóval - egyelőre - javult a kisugárzásod bástya.

2020. jan. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
A lóturbót :)
2020. jan. 15. 17:10
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Most milyen választ vártál? Mi felel meg az uraságnak?
2020. jan. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Miért most kezdeményez az is, aki eddig elutasított?

Pl az erre kielégítő, büszkeséget mellőző válaszok.

2020. jan. 15. 17:36
 10/15 anonim ***** válasza:
97%

De erre mit mondhatunk? Nem vagyunk az exeid. Leírták a normális választ a kérdésedre, de az nem jó. Akkor írok olyat, amilyet vársz.

A nőknek van egy különleges képességük. Megérzik ha a környezetükben egy pasi ismerkedik valakivel és olyankor vonzóbb lesz számukra az elérhetetlen férfi. Brit tudósok vizsgálták már a nők agyát emiatt, de eddig nincs válasz arra, hogy ez milyen képesség. Azt gyanítják, hogy az Y kromoszóma elnyomja ezt a gént, ezért nem képesek erre a férfiak.

2020. jan. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!