Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt élés nélkül takarítotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt élés nélkül takarítotok a párotok után?

Figyelt kérdés

Párommal 5 éve vagyunk együtt,-külön lakunk.

Ő 25 éves,egyedül lakik, én pedig 20 és a családommal.

Barátom pékként dolgozik a saját pékségében, tehát reggel 5-től este 9-ig bent van ,gyakran pedig hajnalban is.


Én az egyetem mellett dolgozom két helyen, szóval le vagyok viszonylag kötve,de mivel pár száz méterre lakunk egymástól ez nem okoz problémát hisz java esténket vagy itthon nálunk vagy nála töltjük.


Arról lenne szó,hogy rettentő rendetlen, én itthon besegítek ,tehát főzök,mosok,takarítok,bevásárolok, viszont ugyanúgy ez nála is az én dolgom.

Nem is ez a problémám,hanem az:


-hogy soha sem köszöni meg, holott mást nem várnék

-ha kisebb vita van valamin már az aznapi ételt borogatja ki

-ha én nem viszem ki a szemetet vagy bármit akkor büdösödhetne felőle 2 hétig, bepenészedhetne a maradék is, tényleg amit el lehet képzelni.


Beszéltem vele róla hogy legalább annyit tegyen meg ha már megcsinálom neki,hogy kicsit jobban figyel a cuccaira és nem a zokniait egyiket a konyhában hagyja a másik párját az ágy mögött én meg keresgessem. Elmondása szerint a háztartás vezetése a nő dolga... Ezt pedig nagyon ki is használja.. A legeleje óta ezt csinálja,alapvetően viszont nincs semmi probléma köztünk.


Meglehet valahogy változtatni még?


2017. aug. 15. 19:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
99%
Kivágnám.Senki ne nézzen cselédnek,az meg mindennek a teteje hogy ételt borogat veszekedés közben..
2017. aug. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Szerinte "van benne valami..."
2017. aug. 15. 19:10
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez elejétől kezdve megy, akkor legalább nem volt zsákbamacska. Nem hiszem, hogy változni fog.


A sok munka nem jó kifogás a szanaszét hagyott holmikra, ez szimpla trehányság. Ha zavar téged, hogy pakolnod kell utána, akkor érdemes még most meglépni a szükségest. Főleg, hogy a megbeszélés részén túlvagytok már.


Jelen pillanatban elég gáz, hogy iskola mellett dolgozol és még csak együtt sem laktok, de elvárja, hogy megtedd ezeket. Ha a felesége lennél, és nem lenne munkád, otthon ücsörögnél, míg ő dolgozik, akkor valahol még meg lehetne érteni...


A felfogása pedig... Hát fizessen egy cselédlányt és megoldódik a helyzet.

2017. aug. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Hmm, várj csak, nem is tudom... mondjuk esetleg... nem ganéjozni még az ő lakását is? Te nem ott élsz, úgyhogy gyakorlatilag nincs kivédhetetlen hatással az életviteledre az ő trehánysága.

Meglep, hogy ez nem jutott eszedbe.

2017. aug. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Exem anno olyan lusta volt, hogy az üres palackokat, szennyest képtelen volt maga után kivinni, szerintem ez alap dolog nemtől függetlenül hogy a szemét és szennyes közt nem fekszünk, de hát nem mindenki egyforma. Egyszer el kellett utaznom családi vészhelyzet miatt, majdnem két hetet voltam távol, hát majd sírva fakadtam, üres palackok, szennyes, szemét mindenhol a szobában, a konyhában tömve a mosogató... idegrohamot kaptam, megvártam, míg elmegy, a szennyest, szemetet beraktam az ágyába, a mosogatóba meg ami volt kidobtam a kukába, persze ő volt megsértve, nem volt ideje, stb stb... utána már nem sokat voltunk együtt, kb ez volt az utolsó csepp a pohárban. Amúgy szeretek mosogatni, takarítani, egészen addig amíg a másik nem fekszik a mocsokban majd várja el hogy én csináljak meg mindent.
2017. aug. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Igen én is erre gondoltam,amíg az ember még kedvességből megcsinálja neki vagy besegít az megint más mint ameddig nem élünk együtt,vagy vagyok a felesége. Én azt vallom akkor is munka mellett mivel egy háztartásban lakik 2 ember akkor segítsék egymás munkáját, nem is azt mondom csinálja neg a dolgom helyettem hanem mondjuk krumplit pucolni tud. Most pedig ez elvárás szinten van.
2017. aug. 15. 19:15
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

"alapvetően viszont nincs semmi probléma"


Pedig ez egy alapvető probléma.

2017. aug. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Akkor más jellegű gond, de ez igen szép kis probléma.
2017. aug. 15. 19:21
 9/21 anonim ***** válasza:

"-hogy soha sem köszöni meg, holott mást nem várnék

-ha kisebb vita van valamin már az aznapi ételt borogatja ki

-ha én nem viszem ki a szemetet vagy bármit akkor büdösödhetne felőle 2 hétig, bepenészedhetne a maradék is, tényleg amit el lehet képzelni.


Beszéltem vele róla hogy legalább annyit tegyen meg ha már megcsinálom neki,hogy kicsit jobban figyel a cuccaira és nem a zokniait egyiket a konyhában hagyja a másik párját az ágy mögött én meg keresgessem. Elmondása szerint a háztartás vezetése a nő dolga... Ezt pedig nagyon ki is használja.. A legeleje óta ezt csinálja,alapvetően viszont nincs semmi probléma köztünk.


Meglehet valahogy változtatni még?,,


Ez,nekem is probléma lenne!


Hisz,alap dolog,hogy Megköszöni!!!

Kiborítja az ételt,amivel fáradozol,nem becsüli a munkádat és nem tisztel. Be sem segít soha!??

Biztos,hogy szeret?

Bocsi,de vagy erre tart csupán vaagy nagyon - nagyon vak!!!

Próbáld ki,hogy csak átmész és vele vagy,de ezeket nem teszed meg neki... hátha rájön,hogy nem piti munka,igazán illene besegítenie!!!

2017. aug. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
98%
Nem lennék olyan férfival, aki önállóan nem folytat vállalható életvitelt.
2017. aug. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!