Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kilenc év együtt élés után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kilenc év együtt élés után normális-e hogy három havonta szexelünk a párommal? 50 évesek vagyunk, a kapcsolat elején halálosan szerelmes volt, heti öt szex volt.

Figyelt kérdés

2018. okt. 15. 13:02
 1/10 anonim ***** válasza:
A harom havi egy szex igen keves, de ha ez mindkettotoknek jo, akkor rendben van.
2018. okt. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Nem.
2018. okt. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Egy bizonyos idő után szinte teljesen kihal a vàgy, szinte minden emberből a másik után. Legyen az ferfi vagy nő. Nem azt jelenti, hogy nem kívánja, de ne csodálkozz, hogy ennyi év után nem olyan nagy a lelkesedés irántad, mint az elején.
2018. okt. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%

Ezt van, ő ilyen. Nekem 60 évesen, több mint 30 éve együtt és kell heti 2-3. Szerencsémre, a páromnak is, ha nem kezdeményezek, akkor ő nyomul.

Neki ennyire van igénye, nem igazán tudsz vele mit kezdeni.

2018. okt. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Probalj megujulni az ágyban. Udvarolj, bókolj. Légy nem hétköznapi. Törd magad és ez latszon rajtad. Hoditsd meg újra. Dícsérd! Gyújts gyertyát, főzz vacsorát, vegyél egy szexi fehérneműt neki. Ilyenekkel lehet vissza hozni a vágyat... Sok év utan unalmasak leszünk. Újítani kell. Újra szerelmet, vágyakat kelteni. Éreznie kell, hogy fontos,hogy vonzó.
2018. okt. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy örülne a fehérneműnek:-) Én nő vagyok, a pasim nem akar szexelni.
2018. okt. 16. 11:18
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Jól megragadtad a lényeget.... Ezt leszámitva magadénak érezheted a többi tanácsot!
2018. okt. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Hidd el ezt mind megpróbáltam, voltunk párterápián, kedves vagyo, dícsérem. Véletlenül meghallottam egy beszélgetését amiben azt
2018. okt. 16. 13:53
 9/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy az utcán az összes neki tetsző nőt kívánja csak engem nem. Ezt nem értem hogy tud valaki így megváltozni. Én ugyanolyan vagyok, adok magamra, mindenki szerint tíz ~~vet letagadhatnék.
2018. okt. 16. 14:07
 10/10 anonim válasza:

El kell engedni még ha fáj is.ebnöl a cipőből léptem én is most ki🙄

F43

2022. jan. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!