Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zosi82 kérdése:

Megromlott a kapcsolat a parommal, semmi nem hozott valtozast. Miutan elhagytam, most azt mondja szeret es minden mas lesz. Igyekszik is. Hihetek neki?

Figyelt kérdés

Hasonlo tapasztalatokkal rendelkezok meglatasaira szamitok.

A parommal 10 eve vagyunk egyutt.

Van egy 4 eves kislanyunk akiert sokat kuzdottunk. (Marmint, hogy megszulessen.)

Imadjuk mindketten.

A parom a kislanyunk szuletese elott se volt egyszeru termeszet, de en probaltam simulekony lenni, es ez kihozta belole a legjobbat.

Megpszichologizaltam :/

A kislanyunk szuletese utan viszont a kapcsolatunk elindult egy meredek lejton...

Folyton bajara volt minden, nem tudta kezelni a megvaltozott elethelyzetet, hogy mar nem o az elso...

Pedig nem hanyagoltam el, minden tekintetben odafigyeltem ra, de nyilvan ugy nem tudtam, mint azelott.

Ezen kivul nem egy szorgalmas ember, es az ujonnan jott teendok, pl.gyerekholmi vasarlas, gyerek napirendjehez alkalmazkodas is igencsak nehezere esett. Es mintha rajtam akarta volna levezetni az ebbol szarmazo stresszt, egy kedves szo nelkul nonstop csesztetett.

Probaltam megbeszelni, kedvere tenni, de ez nem valtozott. Azt mondja, o utal beszelgetni. Nem is akar. Egy szimpla hetvegi programot nehez vele egyeztetni valoban.

Aztan 1 ev utan kifakadtam, hogy nem birom tovabb, vagy parterapia (mivel nekem mar nem volt eszkozom) vagy szetvalunk. Hadakozott, de vegul belement. Voltunk kb 5szor, en ugy ereztem hasznal is valamit, de utana bejelentette, hogy tobbet nem jon...

Majd lefujta a szuk korben tervezett eskuvonket, miutan megkerdeztem, hogy akarja-e, mert furcsan viselkedett ( mar minden megvolt, ruha, fotos, minden), azzal, hogy o 200 fos eskuvot akar. Amugy egy maganyos farkas, kb a nevet se tudja azoknak a rokonainak akikhez hirtelen elkezdett ragaszkodni.

Nyilvan azota, (3 eve) fel se hozta az eskuvot.

Kozben en is dolgozni kezdtem, probaltam masra koncentralni, az otthoni helyzetre nem is gondolni.

Minden ugyanugy ment tovabb. Rengetegszer mondtam, hogy igy ez szornyu, nem tudok igy elni, beszeljuk meg, hogy most mi van, semmi eredmeny es a csesztetes ment tovabb.

Kozben nekem is igenyem tamadt baratnokre, programokra azutan, hogy a picivel voltam otthon, az is bajara volt. De o menni velem nem akart sehova.

Kettesben nem akart semmit, csak a gyerekkel.

Kertem, hogy utazzunk el egy hetvegere, semmi.

Mar olyan szinten megbantott, hogy nem birtam vele lefekudni tobbe. Ennek masfel eve...

11 honapig szova sem tette.

Utana meg csak bunko modon kovetelozott.

Ja, es hogy miert nem hagytam el? Mert anyagilag tole fuggtem a gyerkoc szuletese utan. Kb most vagyok ugy, hogy lassan nem.

Kozben, korulbelul fel eve kozel kerultem valakihez, akit mar regota baratkent ismertem..

O most azt mondja szeret, kozos eletet akar velem. Nagyon jol megertjuk egymast, sok a kozos. El tudnam kepzelni vele. De a gyermek elfogadasaval kapcsolatban ketelyei vannak. Azt mondja, megprobalja, koltozzunk ossze, es mindent megtesz, hogy el tudja fogadni.

Ez bant, es nem tudom erre szabadna-e lepnem, a gyerekem eletebe bevonni, igy hogy bizonytalan.

Amugy egy nagyon jo termeszetu, nyitott ember.

De akkor is.

Ettol fuggetlenul is azt gondoltam, hogy az otthoni helyzet tarthatatlan.

Ezert 3 honapja elkoltoztem a paromtol. Hogy kis idore van szuksegem, hogy magammal foglalkozzak.

Volt is hiszti es kovetelozes boven.

Hetvegente jott a kislanyunkhoz, de akkor is ezt csinalta.

Majd betelt a pohar, mondtam, hogy vege.

Mikor felfogta, kiakadt, konyorgott, azt mondta nem vett komolyan. (Mondjuk bocsanatot nem kert.) Es hogy minden ok lesz. Megbeszelni most se akarja, de igeri, hogy minden jo lesz es megvaltozik.

Azota (1 honapja), igy is van. Nem tori eszeveszettul magat, de lehet ra szamitani.

Es azt mondja szeret, imad...

Kozben a masik oldal varja a valaszom...

Nem tudom mit csinaljak...

Itt egy ember, akit ismerek, szeretek, tisztelek, akivel jo egyutt lenni, figyelmes, es szellemi sikon is van kozottunk kapocs...

Es szeret, mindent meg akar adni. De a gyerekem elfogadasa miatt bizonytalan a kapcsolat jovoje. Hisz nekem o a legfontosabb.

Mig itt van a parom, aki egy eretlen, nagy gyerek, onzo, elegge lusta es nem tudunk melyebb temakban talalkozni. De szeret, mindenem megvan es SZERETI A GYEREKUNKET.

Volt valaki hasonlo helyzetben?

Az elitelo kommentektol kimeljetek. Koszonom.



2020. jan. 15. 18:09
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Te tiszta hüly.E vagy. Nem csak a saját eletedet teszed tönkre de a gyerekedét is es annak a szerencsetlen normális pasinak az életét is. Nyugodj le a pic.saba, legyél egyedül egy évet és aztan ha biztos vagy a dologban akkor lépj az ex vagy az uj felé. A gyereknek egy stabil háttér, biztonság, a legfontosabb.
2020. jan. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
En el nem tudom kepzelni, hogy mibol gondolod, hogy ez a faszi szeret teged. Azert mert azt mondja? Tessek, en is nagyon szeretlek. Legalabb ennyi jelentosege van az o szavainak is, mert egyebkent a tetteivel evek ota alaz teged. Most meg egyedül fosik, hogy a szep kis allando elettere megvaltozik. A helyedben egyik peniszrol a masikra csunges helyett, kicsit egyedül lennek, felepitenem magamat es az eletemet.
2020. jan. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Ne rontsd el a lányod életét azzal, hogy egy ilyen szörnyű párkapcsolati mintát tanítasz meg neki, mint ami az apjával van köztetek. Akkor is szeretni fogja a lányát, ha nem vagytok együtt, akkor is jó apja lehet, ha nem éltek együtt. Viszont egy ilyen intimitás és tényleges szeretet és tisztelet nélküli kapcsolatban teljesen fejesleges benne maradnod, a párod maximum ideig-óráig változna, túl önző ember ahhoz, hogy ez tartós legyen. Ne álmodozz, hogy megváltozik, ez nem így működik.

A másik fickót is hanyagold szerintem, nem egészséges az egyik kapcsolatból átugrani a másikba, főleg nem így. Először egy darabig legyél egyedül, állj meg úgy a talpadon, ismerd meg magad úgy is, hogy nem tartozol senkihez, aztán hidd el, majd jönni fog az életedbe egy olyan ember, akivel nem lesz ilyen dilemmád.

2020. jan. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb kapcsolatot a pénz hiánya és/vagy a gyerek megérkezése vágja tönkre.
2020. jan. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de te normális vagy?

Komolyan, tényleg vannak, akiknek a szenvedés kell.

2020. jan. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

Annyira hétköznapian tipikus...

Egy amúgy is gyenge szar kapcsolatot és egy gyenge pasit a született gyerek azonnal hazavágta.

Anyuci meg sír hogy nem ért semmit.

Mit csinálj? Neveld a gyereket. És az ilyen relatív pasikkal ne foglalkozz.

2020. jan. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

csak azért mondja ezeket, mert nem akar egyedül maradni

az eddigiek után szerintem nem kéne hinned neki, mert ha megint biztonságban érzi magát, újra nem fog tenni semmit a kapcsolatotokért (bár amúgy ez a mostani igyekezete is kb semmi)

a gyereknek is jobb, ha nem ilyen közegben nő fel

2020. jan. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az elítélők kíméljenek??

Mert mit kellene írni?


Adott a párod..Egy jó szavad nem volt szinte róla, lusta, egy nagy gyerek, stb stb stb...Majd kibújik a szög a zsákból hogy van valakid...na hurrá..

Nem az a megoldás ha otthon minden szar, akkor keressünk valakit aki szeret..Na ná hogy szeret, meg hiteget, mert mással vagy...jaaaa mikor mennél oda már nem igazán jó, nem tudja elfogadni a gyereket..de elmondásod szerint mindent megad neked...magyarán a szexben, mert aki ilyet mond egy anyának hogy szeretlek, de bocsi a gyerek nem kell, na az gáz. azzal soha nem lesz közös jövőd ezt te is tudod.

Abban bízol hogy itt megerősítést kapsz hogy a második a jobb, lépj le?


A párodnak is most esik le hogy mit veszthet? IQ bajnok lehet...


Amúgy eleinte nem volt ilyen? nem hiszem...senkit nem visz el ennyire rossz irányba egy gyerek születése pláne ha ő is szerette volna azt a gyereket...


Szerintem költözz el a gyerekkel,és élj egyedül. Tedd rendbe a gondolataid.

2020. jan. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%

Már mikor elkezdtem olvasni a rèszletezèst fogadni mertem volna, hogy új kan miatt hagytad el a párod. Annyira tipikus...

Gyereket vállaltál egy nem is hozzád való, családapának teljesen alkalmatlan emberrel, anyagilag egyedül nem tudsz helytállni, ès naná, hogy csak akkor vagy vègre hajlandó kiszállni ebből a borzalom kapcsolatból, mikor van új hapsi...de hát az sem denèkig tejfel, aztán mindjárt mennèl is vissza a f.sba....

Felnőtt nő vagy, egy anyuka b...ki, szedd már össze magad, ès viselkedj már úgy! Nem phaszeól phaszra ugrálj! Szerinted a gyerekeknek erre van szüksège?

Ha az új delikvens nem tudja hova tenni, hogy van gyereked, akkor mit akarsz tőle? Nem baj, eldigidugiztok egy ideig, aztán ha megunt titeket, akkor mehettek isten hírèvel? Vagy hogy gondoltad?

Szánalmas az egèsz. Legyèl egy kicsit egyedül, rendezés a gondolataid, aztán jöhet majd új párkapcsolat.

2020. jan. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Örülj neki hogy ott tudtad hagyni a párodat....

Szerintem várnod kène a párkapcsolatokal szenteld a szabadidodet a gyekocodnek elvezd a szabadsagod lélegezz fel! Tisztulj ki aztan majd belép valaki az èletedbe aki elfogad gyerekkel egyutt...

2020. jan. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!