Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy hozzam helyre a megromlot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hozzam helyre a megromlott kapcsolatomat?

Figyelt kérdés
az elmúlt pár hétben megromlott a kapcsolatunk a barátnőmmel és szeretném helyrehozni nagyon megbántottam és nem tudom hogy hozzam helyre szerintetek hogy lehet a leghatásosabban kiengesztelni egy lányt?? :( :(

2014. júl. 19. 21:14
 1/3 anonim válasza:

ez attól függ hogy hány évesek vagytok, hogy mióta jártok és hogy mivel bántottad meg.

Amikor velem történt ilyena barátom egy "szerelmes" levelet irt nekm hogy mennyire sajnálja meg hogy mennyire szeret és sstb...aztán megbeszéltük és minden ok volt

2014. júl. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én 15 ő 16 és felmentem e facebook-jára és az orraalá dörgöltem amiket ott láttam és emiatt megharagudott rám de nem egy hibát követtem el!! :( :(
2014. júl. 19. 21:41
 3/3 A kérdező kommentje:
am holnap után lenne 8 hónapja!!
2014. júl. 19. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!