Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúk mit szeretnek? Ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk mit szeretnek? Ha a lány szerény és visszafogott, nagy az önkritikája meg az öniróniája vagy olyat, aki majd kicsattan az önelégültségtől?

Figyelt kérdés

Igazából én mindkettő fajta vagyok egy picit, a hangulatomtól függ. egyszer marhára egoista vagyok, máskor rámjön a "húdeutálommagam,mertnemvagyokjósemmiben". A fiúk visszariadnak olyan lánytól, aki azt hangoztatja, h ő milyen rossz meg ronda? vagy az olyantól, aki azt mondja, hogy ő milyen szép, és azt érezteti, hogy meg sem érdemli őt a pasi.

Mondom, kicsit mindkettő vagyok, szóval nem kell leelemezni :) 18/L


2010. júl. 21. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
szerény :D az sokkal jobb
2010. júl. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szerény és visszafogott, remélem h penin sula nem előzött meg megint

16/F

2010. júl. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én az egyéniséget szeretem. Az mindennél elsöprőbb.

22f

2010. júl. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ahány fiú, annyi ízlés....én pl a szerény, visszafogottat...van aki meg az ellenkezőjét...:)


17/F

2010. júl. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az a jó amilyen te vagy, tökéletes vagy, istennő
2010. júl. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem meg van egy kettő közötti átmenet, aki meg van elégedve magával, de azért mégse száll el magától. Én mondjuk jobban szeretem a nagyszájú (nemszószerint:D) lányokat, mint a visszafogottabbakat. 22/F
2010. júl. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) igazából csak nem tudom, milyennek kellene lennem. tisztában vagyok a hibáimmal, meg hogy nem vagyok egy szépségkirálynő (de ronda sem, olyan erős átlag), és nem értek mindenhez, bár jó tanuló vagyok majdnem kitűnő átlaggal. bár sokszor inkább tényleg szerénynek és visszafogottnak érzem magamat, de ez tényleg hangulati dolog nálam.
2010. júl. 21. 22:27
 8/8 anonim ***** válasza:

Inkább a szerényebb.

Ha tetszik egy lány akkor hiába hangoztatná, hogy ronda nekem akkor is tetszene és zat érezném, hogy nem érdemlem meg:) Az öntelt nőktől meg azért riadnék vissza, mert nem bírom ha valakinek hatalmas egója van.

21f

2010. júl. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!