Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párom a szüleivel megy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom a szüleivel megy valahova, és engem is elhívnak, mondjuk enni, akkor most fizessek, vagy hagyjam magam mindig meghívni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
hagyd magad
2010. júl. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szerintem ha a szülei elhívtak,akkor...ők fizetnek.Azért a biztonság kedvéért legyen nálad pénz.
2010. júl. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szerintem, mikor fizetni akarnak, add oda a pénzt amibe a kajcid került, és ha visszautasítják vitatkozz egy kicsit hogy de neem, kifizeted, hogy ne nézzenek taplónak.

ha azt mondják hogy neeem, tedd csak el (már harmadszorra)

akkor tedd el és köszönd meg.

nálam bevált :)

2010. júl. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
csak tényleg kellemetlen,mert múltkor is olyan helyen voltunk,ahol egy tál étel 3000ft...nem is mernék annyiért rendelni magamnak:D csak mindig emlegetik hogy sosem eszem,mondjuk nyáron alapból nem nagyon eszem,de meghívatni is szégyellem magam,tehát van hogy én nem kérek semmit,maximum egy italt.
2010. júl. 21. 22:27
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát nem t'om, Én fiú ... így kicsit gáznak tartanám.. =S

szal utána valszeg meghívnám a bnőm vhova..

Ha lány vagy (és sztem lány vagy), akkor nem cink..

2010. júl. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
lány vagyok:)
2010. júl. 21. 22:34
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyet értek a 22.25-ös válaszolóval.

Viszont ha már sokadszorra meghívnak és sosem hagynak beszállni, akkor viszonozd valahogy, hogy ne érezd magad rosszul. Pl. süssél otthon gyümölcstortát vagy valami mást, és amikor mész át hozzájuk, akkor lepd meg őket vele.

2010. júl. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
szoktam nekik vinni sütit meg ilyesmi:) meg segítek náluk,főztem is már ott..annyi h az apukája külön él tőlük,így neki nem tudok vinni dolgokat.
2010. júl. 21. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!