Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsájtanátok? Ha ezt tenné?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

B.angel kérdése:

Megbocsájtanátok? Ha ezt tenné?

Figyelt kérdés

Most ne menjünk bele, hogy velem mi történt, én sokadjára nem bocsájtottam már meg neki. De mit tennétek, ha milliószor hazudna a képetekbe és azt mondaná, csak azért, hogy ne veszekedj vele. Holott, nem veszekednétek vele, ha lenne szíves igazat mondani, nemde?

Konkrét szitu: nem mondja el, hogy beszél a volt barátnőjével, akit utál, hanem helyette azt hazudja, hogy xy haverja volt, nem is tudnak beszélni, mert széttört a kártyája, nem is beszéltek, csak ő hívta... stb. Tudjátok ilyen idióta hazugságok. Nem lehet egyszerűen a szerelmetekkel őszintének lenni?

Ti megbocsájtanátok, ha már egyszer ígérte, mostantól igazat mond mindig és mégse tette, de szerinte, csak azért hazudott, hogy ne bántson titeket?

19/l


2011. júl. 25. 21:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%

Ha te ezért kivered a hisztit, veszekszel, csapkodsz, érzelmileg zsarolsz, folyik a nyálad és a önzés beszél belőled, nagyon jól tette, hogy hazudik, csak akkor nem értem, miért nem vág ki a p...ba...

Egyébként meg neked van igazad és keress egy normális embert, aki tud felelőséget vállani és nem hazudik állanbóan. Beszéld meg vele, ha nem érti, dob el. De ezek tényleg semmiségek. szerintem.

2011. júl. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
Ne pattogj neki, ne féltékenykedj, hagyd picit, hagy csinálja azt, amit akar. Vagy hagyd el. Megértem. Idiótának hiszed, őszinteségbe akarod vonszolni. Ha elmondta volna az igazat, mit szólnál hozzá? Gondolj bele, akkor mi lett volna. Fél tőled, ezért nem mondja el. Én nem bocsájtanék meg egyikőtöknek sem ezekért.
2011. júl. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ó jézusmária! Remélem hazudik nektek a barátotok! :)

Vagy iszonyat félreértettétek a kérdésdt, vagy nagyon hülyék vagytok! :)

2011. júl. 25. 22:01
 4/11 anonim ***** válasza:

Azt írtad hogy milliószor hazudott már.. most amit utána leírtál hogy telón felhívta az ex nője és azt mondta hogy az egyik haverja volt, azzal konkrétan nem is hazudott neked mert végülis a haverja nem?:P Ha az exe és nincsenek fasírtba akkor valszeg a haverja :D Ha meg azt mondta volna, hogy figyelj a Piri volt az akkor valszeg kicsapod az extra nagy balhét hogy mért beszélsz még vele? Mit mondott rólam? és márcsakazértis ti mért vagytok jóba? Stb.. Valószínűleg csak ezt akarta elkerülni szerencsétlen, hogy ne légy ideges és a fölösleges viták ne alakuljanak ki. Valószínűleg nem kamuzott volna ha nem lennél féltékeny. Az ilyen kis "füllentések" beleférnek szerintem. Körülbelük ez most ilyen súlyú: Msn-en beszélgettek te azt mondod pill, kimegyek hozok valamit inni, közbe elmész szarni vagy ilyesmi ... Gyakorlatilag amit leírtál, annak sincs nagy súlya és mivel ismer a srác és tudja, hogy reagáltad volna le ezért ferdített egy kicsit.. Ez még nem bűn.. Ha másba kamuzna, pl hogy megcsalt az már elfogadhatalan tényleg. de ez....


20/F

2011. júl. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Most nem beszélhet a volt nőivel, mert te elkezdesz őrjöngeni? Nem csoda, hogy hazudik neked.
2011. júl. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

20/F -nek igaza van.

Nem tudom, mibajod van az eddigi komentekkel...

Max a stílussal lehet, de ott van mögötte minden, amire választ vártál. Nem de?

2011. júl. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Na ennyi! nem értitek! Azt mondta utélja a volt csaját ti idióták! És hogy nem beszélne vele soha többet! Nem, konkrét nevet mondott kedves 20/F ... Fiúnevet. És nem egyszer megcsinálta már, most mit nem lehet azon felfogni????? Nem hisztiztem soha, akkor amikor elmondta, hogy ezt csinálta meg azt, de ha olyat piti dolgokban hazudik, hogy az ex csaját hívogatja és az őt és azt mondja nem is, mert gyűlölik egymást..szrintem az egy kicsit más! Nem ítélkezni kellene először barmok!!! hanem végighallgatni esetleg!!!! A volt csajával meg sosem voltam jóban elvileg azóta amióta szétmentek, mert egy k**va, aki százezerszer megcsalta.. nem egy rendes kedves lányról beszélünk. Ő mondta! Akkor miért hazudik abban, hogy nem beszélnek, ha mégis? nem egyszerűbb lenne elmondani és nincs balhé?? mit nem lehet ezen felfogni ?
2011. júl. 25. 22:22
 8/11 napietus ***** válasza:
szerintem azt hitte, hogy hisztizni fogsz, ah elmondja, konfliktuskerülő magatartás. én nem tudom mit tennék, mert soha egyik pasim telefonját sem nézegettem, pedig volt olyan, akiről konkrétan tudtam, hogy nem egy monogám típus. mondjuk vele nem is azért voltam, mert azt akartam volna, hogy ő legyen a férjem, a gyerekeim apja :D
2011. júl. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Miért vagyunk egyből idióták meg barmok?

Ha a mi válaszunk nem jó, akkor oldjátok meg ketten a problémát. Szakíts vele, ha akarsz, ne szakíts, ha nem akarsz. Kommunikáció nélkül te nem fogod őt megváltoztatni. Lehet úgy sem.

2011. júl. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%

én szakítanék vele: 1.hazudik

2.nem vagy neki elég fontos,mert újból és újból megbánt... holott ő is tudja,hogy a hazug embert hamarabb utolérik,mint a sánta kutyát

VISZONT!azért hazudik,mert nem akar megbántani vagyis nem akar elveszíteni .. de ez elég baj,hogy nem meri neked megmondani,hogy pl.beszél a volt b.nőjével .. ebből kövezketik: 0 bizalom !

2011. júl. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!