Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több kapcsolatom is volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több kapcsolatom is volt már és besokalltam. Egyrészről vágyom rá h legyen valakim másrészről viszont csak rosz érzés ha eszembe jutnak a negatív élményeim. Elmúlik ez? (bőv lent)

Figyelt kérdés
még csak 18 éves vagyok, volt egy komolytalan kapcsolatom 15 évesen, majd egy másfél éves és utána egy pár hónapos de azt is komolyan vettem. Eléggé "beleéltem magam" a kapcsolataimba, sok energiát áldoztam beléjük éppen ezrét nagy csalódás volt amikro szakítottak velem. Mostanra azt érzem, h kicsit elegem van a pasikból, elegem van az ezzel járó nyűgből és a visszautasításból(nem vagyok egy nyomulós fajta, csak szerettem nagyon a párom kedvében járni), van h összeveszek egy barátnőmmel és eszembe jutnak a korábbi veszekedéseim az exeimmel és úgy örülök h nincs. de ugyanakkor oylan jó lenne ha vki szeretne és szerethetném..volt hasonló tapasztalatotok? Elmúlt? Remélem nem leszek örökre ilyen, aki fél újra megnyílni, csak mert volt 2 fájó szakítása(lassan 5 hónapja vagyok egyedül, a másfél éves kapcsolatom végén a pasi egy másik lányért hagyott el, ez eléggé kikészített..)
2010. júl. 22. 00:14
 1/8 anonim ***** válasza:

18 éves vagy. Még nagyon sok van hátra, hogy megtaláld a neked való srácot.

És igen, vannak ilyenek, erre szokták azt mondani, hogy az idő megold mindent.. De ahhoz te is kellesz, menj és keresgélj tovább. Hidd el, meg lesz az. :)

2010. júl. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Besokalltál, oké. Mind vagyunk így néha, de mi a gond? Tarts egy kis szünetet, nem kell folyton pasizni. Még csak 18 vagy te mondtad. Járj el bulizni a barátnőiddel. Csináld amit szeretnél, sza­rjál a pasikra egy kicsit. A többi meg majd alakul ahogy alakul.

Sietsz valahová?

2010. júl. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igazatok van, éppen ezért most nem is szeretnék kapcsolatot de kicsit megiejdek amikor elfog a rossz érzés, néah azt érezm, h több keserűségen mentem át mint néhányan egész életükben(persze szerelem terén). Nagyon fiatalon éltem át, 17 évesen h a barátom elhagyott azért a lányért, pedig nagyonszerettem őt. ez oylan fájó seb, és nehéz feldolgozni, főleg h az utána levő kapcsolatomban is őt kerestem és az önbizalmam is megfogyatkozott(pedig azt mondják jól nézek ki, kedves vagyok). remélem elmúlik ez a keserű érzés..
2010. júl. 22. 00:23
 4/8 anonim ***** válasza:

Tudod mit kell most tenned? Felturbózni az önbizalomszinted! Új haj, új élet! Színes ruhákat vegyél, és vedd fel a ritmust a divattal.


Mutasd meg magad, hogy mások is megmutassák maguk előtted!

Hidd el, több pasi fog rajongani érted, ha változtatsz a külsődön. A külsőd összhangban van a lelkeddel!

A volt pasid meg majd rághatja a küszöböt, hogy ilyen nőt elszalasztott!

Komolyan! Kapd már össze magad!


Ott sírsz a gép előtt, a gyakorikerdesek.hu-n írod a siralmas kérdéseidet?? Nahát, és esezdbe sem jutott még kimenni a szabadba, új barátokat keresni, bulizni, élvezni az életet??


Ezt dobta a gép, minden véget ér egyszer. Merj változtatni, ez a lényeg! A pasid elhagyott egy mésik nőért, na és? Az érzéseidet nem tudod irányítani, de pozitív kisugárzásod attól még lehet, amivel magad köré gyűjtheted a pasikat!


Hitesd el magaddal hogy jó neked egyedül! Járkálj sokat a városba, akár egyedül. Nézd az embereket, figyeld a körülötted élőket!

Legyél segítőkész az emberekkel!


Ha te rámosolyogsz az emberekre, ők is rádfognak mosolyogni, és így a szerencse is megtalál!


Ha görcsösen várod a szőke herceget fehér lovon, megőszülsz!;)


A szerelem majd csak jön és elragad. kár rá várni, addig úgysem csalod elő, még magadat nem csalod ki a nyílt pályára a pasiözön felé!:)


Rámjött a szófo*sás heexD

Na szóval elmúlik ez a depresszió idővel! Negatív élményekre ne gondolj. Ha eszedbe jutnak, gyorsan előveszel egy krumplit, oszt meghámozod:D például:D

2010. júl. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

tl;dr

Menj bulizni!

Én is ezt mondtam :)

2010. júl. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
figy, 17 évesen megütött és folyamatosan megalázott a párom, leírhatatlanul viselkedett velem, undorító volt. pedig alapvetően kis csendes értelmiséig lányzó vagyok, gondolhatod mennyire nem tudtam mit kezdeni az egésszel, totál felőrölt. most pedig tökéletes harmonikus kapcsolatban vagyok. Kizárt, hogy ne tudj felállni. Egyetlen dolog a kulcsa! ne görcsölj rajta. nyugiii igenis mindenki szenved egy csomót. építsd magad újjá és ezentúl vegyél vissza a tempóból mielőtt beleesel valakibe. ennyi
2010. júl. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a sok tippet. azért nem kesergek egész nap itthon nyugi, élem az életem de az önbizalmamat tényleg fel kéne turbózni, és jó ötleteket adtál :)
2010. júl. 22. 00:37
 8/8 anonim válasza:
3 pasi után besokalltál? Az szép. Velem még sose szakítottak nem tom mien érzés de, akkor is azt tudom hogy túl lehet élni. Lehet én könnyen beszélek de mégis, én is találkoztam már szemét pasival, na és ,elfelejted és ennyi. Én 8 pasival voltam eddig együtt, lehet azért veszem könnyeben a dolgokat mert én fiatalabb vagyok pár évvel. De nem kell parálni még csak 18 vagy
2010. júl. 22. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!