Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Taktikát váltottam, úgy tűnik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Taktikát váltottam, úgy tűnik működik is, de mennyi ideig csinálhatom?

Figyelt kérdés

Egy nagyon nehèz természetű férfiba szerettem bele. Hosszú kapcsolatról van szó ami már kezdett tönkremenni. Mivel én szeretem őt, ragaszkodtam hozzá, lelkiztem, regényeket írtam neki, és pont ezzel taszítottam el, hihetetlenül elutasító volt, pedig én csak a közös hangot kerestem.


Most újból elkezdtünk egymás felé közeledni viszont már úgy viselkedek mint ő. Ha nem keres akkor én sem keresem. Nem lelkizek, hiába vagyunk jóba és csókolózunk, randizgatunk, de semmi komolyról nem beszélünk. És úgy vettem észre, hogy így sokkal többet érek el. Bevallotta hogy zavarja ha nem keresem, féltékeny, sokat gondol rám. Mintha kihívásként nézne rám újra. De pont ezért aggódok, hogy meddig tudom én ezt húzni? Ezt a ridegséget? Nem akarok nyálasan megint ráhajtani bármennyire is szeretem, mert múltkor nem vált be. De már így is mintha kezdene kicsúszni a kezeim közül, mert már ő is mintha kezdené elveszteni az érdeklődést.


Tehát mennyire éri meg hogy nem magamat adom? Szerelmet vallani nem merek, mert egyszer már visszautasított, és a büszkeségem nem engedné. De már megint olyan a viszonyunk, hogy talán újra működne, de mégsem érzem így őszintének, és ő sem akarja kimondani...


Kicsit össze vagyok zavarodva, én arra gondoltam, hogy így csinálom tovább, amíg nem olvad meg a jégpáncélja.

De ha meg pont miattam veszítem el, mert régen nem ilyen voltam most meg én is játszom a jégkirálynőt... Közben meg nagyon szeretem őt :S


Kiváncsi vagyok egy kívülálló hogy gondolja, illetve aki volt már ilyen helyzetben mi a tapasztalat?


2020. jan. 18. 23:16
 1/9 A kérdező kommentje:
Ő 27 éves, én 26
2020. jan. 18. 23:16
 2/9 anonim ***** válasza:
62%

A 2 külön dologra ugyanúgy "reagál".

Tehát benne van ez a program, nem a külső eseményekre adott reakció.

Nem tudod irányítani.

Inkább a benned zajló élményekre koncentrálj, hogy abból minél több meglegyen!

:)

2020. jan. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Voltam ebben a szituációban.


Hidd el, semmit sem fogsz elérni nála. Azért ilyen, mert csak szexre kellesz neki. Ezért sem érdeklődik. Ha megdugott azért ilyen, ha nem akkor meg azért. Valóban nem tudod irányítani. Ő irányítja abba az irányba, hogy te is csak szexet akarj, vagy is éppen hogy csak a szex felé irányítja a dolgokat.

2020. jan. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem veled van a baj, hanem ezzel a pasival. Nem illik hozzád, nem szeret téged. Ne add fel az egyéniséged egy lelketlen férfiért! Hidd el vannak olyanok is, akik tudnák viszonozni az érzéseidet!
2020. jan. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az elmomdottak alapjan pasi csak a masik 'enedet' tartja izgalmasnak, az eredeti szemelyiseged nem fogta meg. Ha a most felvett szerepedben egyutt is lesztek, hat nem lesz hosszu, mert valoszinuleg nem tudod sokaig megjatszani magad. Inkabb keress olyat, aki a valodi enedbe szerethet bele
2020. jan. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt csinálta velem egy pasi, rajongott értem, majd úgy eltűnt hogy folyton csak rá gondoltam. Iszonyúan fájt a hiánya, majd sok idő múlva szóba állt velem, tartózkodó maradt, de ettől még nem szerettem bele. Én azt mondom, jó ez hogy visszafogod magad, de kicsi az esélye hogy elmélyül köztetek a dolog.
2020. jan. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hu nagyon szepen koszonom a valaszokat egytol egyig!!!!
2020. jan. 19. 09:30
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkora színház, amit csinál... Csak szórakozik veled.
2020. jan. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ágymelegítőnek jó vagy, de ennyi...
2020. jan. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!