Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én reagálom túl szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én reagálom túl szerintetek?

Figyelt kérdés

A barátommal már novemberben szóba került egy 2-3 napos út, amit ō hozott fel témának, de mostanában nem volt róla szó sok dolgunk volt, de kidrült, hogy megy a barátaival síelni több napra a jövō héten, de csak most említette. Nem akartam annyira feszegetni a közös út témát, hogy ne érezze ‘lehúzásnak’, hiszen sokkal jobban áll anyagilag mint én, és én kb a 40%át tudnám fizetni, illetve ha drága étterembe mentünk nem én fizettem, igyekeztem kompenzálni süteménnyel stb. Ti hogyan hoznátok fel ezt témának? Mit tennétek?

22L



2020. jan. 19. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit? Nem is írtad le a reakciód, csak megkérdezted hogy hozd fel a témát ... Nem reagáltad túl :D
2020. jan. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Gondolom tárgytalannak vette.

Én is olyannal mennék valahova, aki szeretne is menni.

2020. jan. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ez a kapcsolat nem a legjobban működik. Ha még egy egyszerű útról sem tudtok normálisan beszélgetni, akkor miről?
2020. jan. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Ő hány éves, hogy ennyivel jobban áll?


Szerintem higgadtan beszéljétek meg

2020. jan. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló, én mondtam neki, hogy szívesen mennék, milyen jó ötlet stb, amikor már mindketten ráérünk, csak az elōzō barátnōjének ō fizetett több utat is, és úgy érzem érzékenyen érinti ez a téma, annak ellnére, hogy én igyekszem annyit belefizetni, amennyit tudok, tisztában van az anyagi helyzetemmel
2020. jan. 19. 17:15
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán elhívott téged is, vagy most egy tök felesleges dolgon agyalsz? Mert ha nem hívott nem mész.
2020. jan. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem nem akar megint abba a hibába esni, hogy mindent ő finanszíroz. Èn azt gondolom, hogy az ember addig nyújtózkodjon, ameddig a takarókat èr. Èrtem èn, hogy szeretnèl menni, de ha csak a 40%-val tudsz bele szállni, az igen karcsú. Olyan közös utat kell választani, ami mindkettőtöknek bele fèr.

Valószínülek tartom, hogy ezèrt sem szólt neked, megy a barátaival.

2020. jan. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#6,Na igen, ezt a rèszèt èn sem èrtem. Mi köze a közös útnak ahhoz, hogy a barátaival síelni megy?
2020. jan. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%
Én ezzel a palival együtt se lennék. Ne rajtam verje le, hogy hagyta magát kihasználni az előző nőnek. Ha ennyire félti a pénzét, akkor keressen hasonló anyagi helyzetben lévő nőt.
2020. jan. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!