Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl reagálom ezt a dolgot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl reagálom ezt a dolgot miért viselkedik velem így?

Figyelt kérdés
Bevásárlo központ közepén leejtettem a szatyromat, párom velem volt. mindent 4szatyrot vittem +táskám, + kabátom. Ő vitt 1 szatyrot, mikor nembirtam el, szóltam neki segíthetne leesett 1 szatyrom és azt mondta nyomorult vagyok.. Több ember volt körülottem mindenki hallotta majd el sullyedtem szégyenemben és hazajottem/jöttünk 1 kocsival voltunk. Mitcsinalnatok a helyzetemben? És úgy viselkedett utána mintha semmi se történt volna engem meg a sirogorcs kerülget!
2019. nov. 9. 17:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ha van egy kis eszed,baxd ki,mint azt a bizonyos macskát...
2019. nov. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez most komoly??? Mondjuk azonnali instant bann?!

Baccni ki mint macskát szarni!!! AZONNAL!

De áruld már el, miért nem emeled fel a hangod, állsz ki magadért és küldöd el a halál facára!???

!

2019. nov. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem szeret csak kihasznál téged.
2019. nov. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igen ezmar érik nálam, csak a megfelelő pillanatot várom! Csak most nehéz sok dolog össze gyűlt nekem, és közös a lakás is de megfogom oldani nemakarok többet szenvedni elég volt mindig kitartottam mellette de beleuntam..
2019. nov. 9. 17:20
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem értem miért kell együtt lenni ilyen fackalapokkal. Nem igaz, hogy nem veszed észre, hogy egy büdös paraszt. Akkor miért?
2019. nov. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Túlreagálod??!!

Inkább alul. Á, most nem jó, most nem tudsz elmenni, majd máskor, kell egy jó ők, ez nem is volt gáz, stb. Aztán mellette öregszel meg.

2019. nov. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
12%

Nem kell ennyire komolyan felfogni. Lesznek még nagyobb dolgok is az életben mint ez a beszólás. Különben meg én is mondtam ilyet a barátnőmnek "nyomi vagy" , de ő csak röhögött rajtam.


Ne szívd mellre! 30/F

2019. nov. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
11%

Na, le is lettem pontozva, mert nem azt ajánlottam hogy hagyd el...


X ideje együtt vagytok, közös a ház, elvileg szerelmes pár vagytok. Ma meg tegnap front volt, én is 2 napja ingerült vagyok. Leejtetted a csomagot, majd ő annyit mondott hogy nyomorult vagy, szerintem ez nem olyan nagy bűn hogy rögtön el kell hagyni.


De ha szerintetek ez a megfelelő, akkor rendben. Hagyd el, mert azt mondta nyomorult vagy.

30/F

2019. nov. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%
Vágnám ki, mint a macskát egészségügyi sétára.
2019. nov. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Hol a pitsába szeditek az ilyen selejteket össze?
2019. nov. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!