Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hívogatja a volt nője! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hívogatja a volt nője! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Előttem volt egy hosszú kapcsolata,s tegnap véletlenül megláttam a híváslistáját (hozzáteszem nem kutakodtam,haverja hívta s láttam a nemfogadott hívást s felvettem utána mikor csörgött mégegyszer) h hívogatja és fordítva! Meg sms-eznek is még! Ez nekem rosszul esik! Szeretem,s tudom h ő is engem! De mégis h lehet ezt kibírni!!!??? :'( :'(
2010. júl. 22. 09:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én is sms-ezgetek a volt barátommal és hívogatjuk egymást,mert a legjobb barátom!
2010. júl. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És van jelenleg párod?? Ő hogy viseli?
2010. júl. 22. 09:32
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
Ha a volt barátnője hívogatja és nem fordítva, akkor valószínűleg a csaj még nem tette teljesen túl magát a dolgon. Hosszú ideig voltak együtt, ilyenkor ha a szerelem el is múlt, sok emlék előjön, bárhova megy, bármit csinál. Természetes, hogy hiányoznak egymásnak még egy kicsit, de majd szépen lassan eltűnnek egymás életéből, ha csak nem maradnak jó barátok. Ez a jobbik eset. A rosszabbik meg az, hogy vissza akar menni hozzá a barátnője. Nem tudom, miért szakítottak, de neked nem szabad ebben az esetben sem féltékenységi jeleneteket rendezni, mert azt utálják a pasik és még csak rosszabbat teszel vele. Szerintem ne áruld el neki, hogy láttad a telóját, hanem majd egyszer ha úgy alakul, hogy éppen akkor hívja, amikor együtt vagytok, vagy bármi más, akkor beszéld meg vele higgadtan, hogy mi az oka, hogy ennyit társalognak még mindig.
2010. júl. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
jelenleg nincs de volt már olyan amikor neki is és nekem is volt párom.Tényleg nagyon nehéz elszakadni egy hosszú kapcsolat után még ha el is múlik a szerelem.Ne aggódj.Ha a párod szeret,és nincsenek olyan jelek hogy megcsalna vagy nem találkozgatnak folyton akkor nincs baj.:)
2010. júl. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

egy hosszú kapcsolatot nem lehet az egyik pillanatról a másikra elfelejteni

de megértelek

sztem beszéld meg pasiddal

de ha azt a csajt szeretné ak valószínűleg már visszament volna hozzá és veled lenne (=

2010. júl. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm h irtatok,picit megnyugodtam!! Nem vágtam a fejéhez,nem is fogom...nem szeretném elveszíteni! Csak úgy magamba bánkódom emiatt!!!:( azért mentek szét,mert fiatalon jöttek össze,s már nem szerették egymást,nem haraggal váltak el!s tudom mert ha mondjuk bnőm meséli h beszélget telón a volt pasijával az nem érdekel....de ha az én párom teszi azt az már ugye más! Az zavar! No mind1 majd vmi lesz.SZép napot nektek!
2010. júl. 22. 11:22
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ha még nem tudja, hogy belenéztél a telefonjába, nehogy elmondd neki! Attól még hogy jársz valakivel, van személyes szférád, és én igen rosszul venném, ha kiderülne, hogy a telefonomban kutakodik a párom.

Csábítsd el még jobban a párodat, hogy a régi emlékek nem foglalkoztassák minden nap.

2010. júl. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Itt összesen arról van szó, hogy jó barátságban van a volt barátnőjével. Ennek örülnöd kellene, mert ez arra utalhat, hogy a barátod nem primitív ember. Hogyan lehet kibírni? Könnyen. Semmi bajod nem lesz tőle.
2010. júl. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Amíg nincs egyéb nyugtalanító jel, szerintem sem kell aggódnod. Én is beszélek a volt párommal, és ő is az ő volt barátnőjével, mert mindkét esetben több éves kapcsolatról van szó, és ezt nem törli ki az ember a fejéből, ami nem azt jelenti, hogy akar is még valamit az extől.

Arról nem írtál, hogy milyen gyakoriak ezek a hívások, sms-ek, ha nem naponta beszélnek, hanem mondjuk hetente egyszer- kétszer, azzal nincs baj.

És hogy viselem el? Saját példámból tudom, h az exszel beszélni nem jelenti azt hogy össze akarok még jönni vele.

2010. júl. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyetértek az előttem szólókkal viszont az én esetem más volt... mikor összejöttünk, bizonygatta hogy szeret és hogy ő már nem. Aztán énis észrevettem ezeket a jeleket. Smsek, hivások... nem kételkedtem benne. Aztán 1 év után pofonként ért hogy igenis megcsalt vele, nem is egyszer. Azt hittem ott ölöm meg vagy magamat, amiért vak voltam. Együtt maradtunk, mégpedig azért hogy elfelejtse. Azóta eltelt 3 év, és a volt nője 20 évesen a 2. gyerekét várja... A barátom nem tud elég hálás lenni amiért kitartottam mellette és felnyitotam a szemét. Szóval ez az én történetem, de szurkolok neked hogy ne ez legyen nálad!

2010. júl. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!