Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy 2-3 hónap ismerkedés után akar hazavinni?

Figyelt kérdés
És addig csak autóban tudunk szexelni meg egyitt se alszunk
2020. jan. 21. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
8%
Nálunk is így volt, 2 hónap után fellázadtam és akkor hazavitt. :)
2020. jan. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

az normális hogy még csak ismerkedtek de már szexeltek?

szerintem nem... mi az hogy előbb van rendszeres szex minthogy azt beszélnétek meg hogy jártok...??? meg mi az hogy 2-3 hónap ismerkedés...???!!! az már járás!! az ismerkedés az olyan 1-2 hét...

és igen teljesen normális ha 2-3 hónap alatt már tudják a szülök is... vagyis annak aki nem csak lyukra játszik...

2020. jan. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nem független, a feleségét csalja veled. Erre nem gondoltál?
2020. jan. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Korfüggő.

30 évesen nem normális; van más valaki otthon vagy nem meri felvállalni a lakhatási körülményeit.

18 évesen normális; nem akarja anyukának bemutatni a csaját, amíg nem biztos benne.

2020. jan. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kamaszként normális, nekem is volt olyan pasim, akivel az első 3-4 hónapban még a közeli park erdejében szexeltünk (nem volt autó), és csak akkor vitt haza, amikor már kezdett hűvösre fordulni az idő. De ekkor voltunk 17-19 évesek. Onnantól kezdve, ha már független felnőttekről beszélünk, akkor nem, nem normális. Oké, hogy még a szüleinél lakik, nem arról van szó, de attól még nyugodtan vihetné haza a párját. Ha lakótársakkal bérel lakást, akkor nincs kifogás egyébként sem, ha meg saját lakása van, akkor meg védhetetlen ez az állapot.
2020. jan. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Párom 1 hónap után vitt haza, 1 héttel előtte meg én mutattam be őt.

23L

2020. jan. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát együtt vagyunk meg tudnak is róla otthon, hogy van barátnője csak ameddig nem érzi erősnek addig nem akar hazavinni.

25 és 30

2020. jan. 21. 20:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem. Engem rögtön a lakásában fogadott. Akkor is amikor még nem történt semmi.
2020. jan. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!