Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vélemény? Furcsa, ha aligha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény? Furcsa, ha aligha 1-2 hónap ismerkedés után valakik már össze jönnek?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért ... , de olyan furcsának érzem,hogy ennyi idő után együtt legyek valakivel , mintha kicsit több időre lenne szükség... (csak a véleményetek érdekel , kíváncsi vagyok,hogy más hogy van ezzel.) :)
2013. jan. 12. 15:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Volt akivel két hét alatt is.Mondjuk ez 4 hónapig tartott.

Volt lány akinek 5 hónapot udvaroltam.Randizgatás stb...

Aztán másfél évig voltunk együtt.

Bár már a végén nagyon ott voltam,ha nem lesz semmi feladom.

2013. jan. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Volt hogy az első randin szexeltünk a lánnyal, és fél évig együtt maradtunk. Egy másiknál pedig három hónapot ostromoltam a csajt az első hancúrozásig, és másfél éves kapcsolat lett belőle. Ilyen sokat azonban már nem várok legközelebb! Max 2-3 hét...
2013. jan. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
a legtöbb barátommal az összejövést megelőzte pár hét(kb 2-3 hónap) ismerkedős fázis. szerintem az a normális,ha mielőtt összejössz valakit kiismersz annyira, hogy tudd milyen ember, mert ennyi idő alatt azért kiderülnek dolgok.
2013. jan. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem 2-3 hónap kell kb hogy nagyon megszeresd és ki is ismerd annyira hogy biztos legyél a dologban. Nekem meg beakarja magyarázni a nő akivel összeakartam jönni, hogy 3 hét után ő teljesen belezúgott egy másik gyerekbe. Biztos is... Verébnek néznek.
2013. jan. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem furcs, ízlések és pofonok. Ha valaki tetszik külsőre, találkozol vele, kedves jó vele beszélgetni, együtt lenni stb, akkor hamar ki tudnak alakulni az érzések, és szerintem 3-4. randin egy csók már igazán belefér, sőt... persze ha valaki szexuálisan nem adja könnyen magát, és 1-2-3 hónapig küzdeni kell érte, ki kell érdemelni :) azzal nincs baj.
2013. jan. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
1 órás ismeretség- több éves kapcsolat.
2013. jan. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) és utolsó : nekem is van egy olyan érzésem,hogy nagyon bele kell ismerjek ,és utána jöjjek vele össze , ha már kis mértékben ismerem.. Amugy . U.I: a kérdező lány! :D
2013. jan. 12. 16:00
 8/13 anonim ***** válasza:
Ugyan már kérdezőke...Én volt hogy egyszer találkoztam valakivel,aztán másodikra már randi,harmadikra meg már jártunk.ha valakivel össze jösz,nem életed végéig tart úgyse.Főleg ha nem vagy még 30.Akivel kicsit is jó,azzal érdemes együtt lenni.
2013. jan. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

7


"nagyon bele kell ismerjek "


Ez mi akar lenni? nem értem..

2013. jan. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Hallgasd...májusban megismertem(munkahelyen)juliusban összejöttünk szeptember összeköltözés december 18 eljegyzés köv év szeptember 30 esküvő....

Szerintem nem furcsa :-D

2013. jan. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!