Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg bármi eldőlhet interne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg bármi eldőlhet internetes ismerkedés első 3 hónapjaiban?

Figyelt kérdés

Lassan úgy érzem lehet nekem soha nem lesz a fogyatékosságomhoz nem hasonló de tartós betegségel együtt élő párom sem.


Idén Májusban ismerkedtem meg E-mailben a velem egykorú külön nemű személyel, aki 1 hónapos ismerkedési napom elött 4 nappal dobot engem. És még el sem köszönt tőlem E-mail keresztül ami egyenesen illedelmetlenség bárkivel meg tenni.


Idén Júliusban újabb próbálkozásban kezdtem újból ismerkedni korábbi külön nemű személyel, aki korábbi személyhez hasonló tartós betegséggel együtt él. Egy darabig rossz azt hittem amikor pár napig nem jelentkezet nem akar szóba állni velem E-mailben. Aztán megkönnyebültem 1 hónapos ismerkedésem napján levelt irt nekem. Viszont úgy érzem 1 hónapos és 4 napos ismerkedésemtől lehet tényleg dobot engem.



Ezért úgy érzem nem vagyok elég érett az életkorom ellére ebben vagy talán megvisel engem, az fogyatékosságom mellett több hónapja munkanélküli lettem. Igy van inkább megvárom az ideiglenes több mint 1 éves munkaviszonyom kezdetét. Akkor fogok újból ismerkedni.



2012. aug. 18. 11:00
 1/6 zokniszörny ***** válasza:
Most mi a kérdés?
2012. aug. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen fogyatékosságod van?
2012. aug. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kell hónapokig ismerkedni az interneten, mert annak csak ez lesz a vége. Ha találsz valakit, aki rokonszenves, és te is az vagy őneki, akkor hívd el találkozni személyesen.
2012. aug. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem is nagyon sok hónapokig ismerkedni, egy hónapig nem hozod szóba a találkozást, akkor lehet, hogy azt hiszi, hogy csak szórakozol vele.

Nagyon furcsán fogalmazol...

2012. aug. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tervben volt szeptember végi randevúm vele legjobb programra alkalmából találkoznék vele de lehet nem is fogok vele találkozni.
2012. aug. 18. 21:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Szeptember végéig simán megismerkedik mással. De te tudod.
2012. aug. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!