Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit gondoltok erről? Többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről? Többi lent

Figyelt kérdés

Szóval a párommal 1 éve vagyunk együtt. Én 22 éves lány vagyok, ő pedig 26 éves srác.

Az utóbbi időben sokat veszekedtünk egy dolog miatt. Ez pedig nem más mint a szexualitás.

Csak hétvégén tudunk találkozni. Ilyenkor 1-2 éjszakát alszunk együtt.

Jobb esetben 3-4 alkalommal szexelünk.

De ezt a párom kevesli. Emiatt veszekszünk. Hogy neki több kell. Ő többet igényelne. Szerinte már nem szeretem. Elhanyagolom. De ez nem igaz. A mai napig szeretem. Egy párszor már azt is mondta hogy előbb utóbb el fog hagyni ha ezen nem változtatok.

Ti mit gondoltok erről?

Köszönöm ha elmondjátok a véleményeteket.



2020. jan. 21. 17:57
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Találkozzatok hétköznap is.
2020. jan. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Felnőttek vagytok, egy éve együtt. Nem gondolkoztatok még összeköltözésen? Én 16 év házasság után, nőként keveselném, ha csak hétvégén szeretkeznénk.
2020. jan. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha emiatt elhagy akkor annyit is ér.

Mi 5x ennyi ideje vagyunk együtt, és bárcsak találkozhatnánk minden hétvégén... havi 1-2x tudunk együtt aludni, de nem hagyna el emiatt. Inkább kiveri otthon ha hiánya van.

2020. jan. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Lol szexszel zsarol. Nem ez nem fer bele. Tessek neki valtoztatni es többször kiverni
2020. jan. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hétköznap nem tudunk találkozni a munka és a távolság miatt.

Összeköltözésről már beszélgettünk de mindig csak elodázza ezt a témát.

2020. jan. 21. 18:11
 6/10 anonim ***** válasza:
39%

"Nem gondolkoztatok még összeköltözésen?"


Az ezzel járó költségeket kifizeted nekik?

2020. jan. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért 1-2 éjszaka alatt 3-4 szex szerintem nem kevés. Nyilván ha egész hétre lebontjuk, akkor valakinek az, de egy hétvégébe hogy fér bele több, ha még esetleg valamit csinálni is akartok, nem csak az ágyban feküdni és szexelni? Ha többet igényel, akkor többet kell együtt lenni, összeköltözni vagy valami.
2020. jan. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Ugyanazt akartam írni, mint az utolsó: heti 3-4 szex kevés? A férfiak tényleg mindennap minden órájában csinálnák? Én még fiatal vagyok, új a témában és kevés tapasztalattal, de nekem valahogy annyira sok ez, ennyire fontos a mindennapos szex? Mert én speciel lazán ellenék hetekig nélküle, minden gond nélkül, ha egyszer sok évekig elvoltam. Mikor volt barátom néha én is jobban kívántam a kelleténél, de fontosabb dolgok is vannak egy kapcsolatban, vagy nem? Szex helyett például érdekes témákról beszélgetni, programokra elmenni, kimozdulni vagy csak együtt lenni simán...Szerintem a testiség erősen túlértékelt, én ismerek sok olyan kapcsolatot, ahol a felek nem is beszélnek, ülnek egymás mellett, mint két szobor, de néha csókolóznak, majd hazamennek szexelni… 22/L
2020. jan. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8


Az egyensúlyra kell törekedni a két véglet között. Mert még a nők többsége sem bírja azt, ha évekig nincs semmi.


De az se jó, ha túlzásba viszik egyesek a többi dolog rovására.


A kettő közötti arany középút a járandó út.

2020. jan. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Minden embernek más a szexuális vágya, sex igénye. Kinek kevesebb, kinek több. Sajnos nekem is sokkal többre lenne igényem, mint a páromnak. Én naponta is igényelném, míg a feleségem havonta 1-2 - szer. Ez elég nagy különbség, így elég sokat szenvedek miatta. A gyerekek miatt nem válnék el, de amúgy már elhagytam volna. Pedig szinte soha sem veszekszünk, jól kijövünk egymással. De nekem fontos a sex, neki nem.
2020. jan. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!