Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a veleményetek Schobert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a veleményetek Schobert Norbi kijelentéséről, hogy azért mennek tönkre a magyar házasságok, mert a nők szülés után nem fogynak le?

Figyelt kérdés

2020. jan. 22. 02:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%
Keress ra a huszezer ilyen kerdesre, amit a mai nap kiirtak, es olvasgass! Hot unalmas, lejart tema.
2020. jan. 22. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Kerestem, nem találtam.
2020. jan. 22. 02:53
 3/20 A kérdező kommentje:
Szvsz abszolút bullshit, amit mondott. Szerintem pont fordítva van, inkább a nők azok, akik nem igazán tolerálják egy férfi alakváltozását.
2020. jan. 22. 03:00
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
Nem megy az üzlete annyira most remélhetőleg be tudja indítani és egy kicsit többet fog hozni a konyhára.
2020. jan. 22. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%

Nem vagyok piás fajta, de lassan ivós játékot lehetne csinálni abból, hogy vajon Sódernorbi lesz a legfrissebb kérdés a kategóriában.


Ne figyeljetek már erre a trollra, pont ez a célja, ezért csinálta. Na meg a kis 30 ezüstjéért amit a szar termékei után kap amik még ma is léteznek... Ami meglepett! Tiszta 2000-es évek eleje.

2020. jan. 22. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

A negatív reklám is reklám.

Biztos van ilyen eset is, de nem csak a magyar házasságokban :DD De azért ne általánosítsunk.

2020. jan. 22. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
98%

Januárban tartja az április elsejét. Idén ez, tavaly a cukor és kokó vegyjel, tavaly előtt citrom és rák... ez csak a,szokásos év eleji reklám.

Van rajtam plusz 6 kg, mert szoptatok még. A férjemen plusz 15, mert ő erősebb testalkat, de egyikünk se menekül a hálószobából. Viszont ha holnaptól nem lenne pizza, hambi, pörkölt havonta párszor, helyette saláta és kondizás... na az már válóok lenne :D

Ne egy celeb mondja már meg, hogy éljünk.

2020. jan. 22. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
52%
Hülyeség. Tudja nagyon jól, hogy nem vagyunk egyformák... Van akinek sikerül visszanyerni a bombaformát van akinek nem. Hogy lehet elvárni egy férfinak (aki nem hord a hasában 9 hónapig magzatot és nem ismeri a női bajokkal, szüléssel való fájdalmakat, hogy ugyanolyan maradjon mint azelőtt? Ilyenkor fogalmazódik meg bennem az, hogy miért nem inkâbb a férfiak szülnek...
2020. jan. 22. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
81%

Nem találtad. 😂😂 Jó vicc. Ez a te töketlenségedet tükrözi.

Tessék, itt megtalálod őket:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=Norbi&x=12&..

2020. jan. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%
Biztos kapott erte nemi penzt. Egyebkent meg o is nezhetne tukorbe alkalomadtan, mert elegge meg van menve. Az ido elore nem visszafele forog nala is...
2020. jan. 22. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!